|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Je pravda pokud mám na přívodu 3f chránič, už nemusím pro koupelnu mít další? « 1 2 » |
lajk |
31 |
41648 |
25.04.2008, 21:33 od Václav 3 |
 |
 |
Co se stane když se na proudový chranič na svorku N zapojí F1? « 1 2 » |
tomas5 |
19 |
41950 |
20.11.2008, 21:22 od Josef Drda |
 |
 |
Je volně pohozený rozvaděč v pořádku? |
Radek Kroutil |
15 |
42003 |
28.09.2010, 03:45 od Václav 3 |
 |
 |
Opravdu je k varné desce nutný průřez vodičů 4mm2? |
ecq4111 |
16 |
42067 |
24.04.2025, 14:41 od Martin Kurka |
 |
 |
Co se reviduje u společných prostor? « 1 2 » |
Štefan Beláň |
35 |
42100 |
25.03.2018, 11:06 od Pavel Horský |
 |
 |
Není to přepych, samostaný proudový chránič pro plyn. kotel? |
Lukáš Nový |
8 |
42261 |
27.10.2005, 18:04 od Štefan Beláň |
 |
 |
Je to závada, když z jističe na výstupu vycházejí 2 vodiče o stejném průřezu? « 1 2 » |
Zdenek Jakubcik 1 |
19 |
42355 |
07.09.2010, 19:10 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Jak poznám, že mám bojler správně zapojený na HDO (že nejede i na vt)? « 1 2 » |
Fotřík |
25 |
42402 |
05.01.2018, 16:38 od Rozvodak |
 |
 |
Není jistič 25A za hlavním 10A špatná volba elektrikářem? « 1 2 3 » |
Vojta K. |
36 |
42433 |
16.12.2009, 20:58 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Mohu z 3f zásuvky využít jednu fázi a napojit z ní pergolu? « 1 2 » |
Jiří Stuchlý |
25 |
42435 |
22.08.2010, 17:38 od Lukáš Malík |
 |
 |
Proč nemůže být dnes společný jistič pro světla a zásuvky? |
Zdendasss |
16 |
42551 |
30.03.2013, 20:32 od Zdendasss |
 |
 |
Je prosím někde v normě povinnost pro uznání záruky přizemnit bojler? « 1 2 » |
Lukáš Žák |
23 |
42554 |
14.02.2012, 15:47 od František Kabát |
 |
 |
Kolik lidí z vašeho okolí tuší, že je může krokové napětí zabít? |
Igor Nováček |
13 |
42590 |
04.12.2010, 21:13 od Jiří Mudra |
 |
 |
Jaká je bezpečná vzdálenost mezi zásuvkou a dřezovou baterií se sprchou? « 1 2 3 4 » |
Stepan Vavra |
55 |
42699 |
24.07.2021, 09:42 od Milan Hudec |
 |
 |
Je pravda, že dle nové normy lze na zásuvku zapojit fázový vodič vpravo i vlevo? « 1 2 » |
Petr Zaa |
19 |
42739 |
04.06.2011, 14:27 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jak ma byt spravne uzemneny bojler pokud mam vodovod v plastu? |
Radek Sak |
2 |
42787 |
23.10.2006, 06:56 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Od kdy platí , že musí být v koupelně proudový chránič? |
Obyčejný člověk |
9 |
43177 |
19.06.2008, 23:08 od Bartoň Jiří |
 |
 |
Jsou bezpečnostní zóny v kuchyni stejně jako v koupelně? |
Ondřej Antony |
5 |
43280 |
29.12.2008, 13:25 od Ondřej Antony |
 |
 |
Opravdu musí mít každá zásuvka samostatný chránič? |
Josef Šustek |
16 |
43354 |
11.01.2024, 09:32 od Pavel Horský |
 |
 |
Je spojení kabelu CYKY 3x2,5 a CYKYlo 3x1,5 bez doplnění jističe povolené? |
Honza Benes |
11 |
43424 |
01.01.2010, 19:58 od Petr Tobolík |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|