Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí
0 uživatelů a 13 Hostů prohlíží tuto diskusi.
Stran: 1 ... 32 33 34 [35] 36 37 38 ... 45 Dolů Založit nové téma
Předmět Založil Odpovědí Shlédnutí Poslední příspěvek
   Jak může udeřit blesk do malého domečku schovaného mezi vyššími? « 1 2 3 » Miroslav Minařík 37 43532 31.12.2010, 06:42
od J.Patúc
   Stačí na podlahové topení jistič 10A? Jaromir Prudil 13 43549 07.05.2008, 21:05
od Miroš Jan
   Měl chránič vypnout, když jsem dostal ránu? « 1 2 » Robert R. 19 43681 24.10.2007, 12:01
od Jaroslav Naar
   Není vedení od elektroměru do bytové rozvodnice 4Bx6 chybou? « 1 2 » Zdenek Kothanek 27 43838 15.12.2008, 01:06
od Fuk Tomáš
   Není připojení zábradlí k hromosvodu zbytečné? « 1 2 » Pavel Röszler 22 43883 08.10.2009, 16:27
od František Šohajda
   Vadí hliníkovému kabelu jeho položení v zemi bez připojení k el. síti? « 1 2 » Marek Janů 19 43994 22.10.2008, 09:26
od Miroš Jan
   Může být i dnes ještě hlavní přívod do bytu CYKY 2Bx4? Hradil1 13 44050 06.03.2025, 13:48
od Jirka Š. Svejkovský
   Mohu udělat podružný rozvaděč s přívodem AYKY 4Bx4? Martin Tomečko 17 44067 18.04.2009, 15:29
od Lukáš Malík
   Je vhodná kombinace centrálního chrániče 300mA a vývodových chráničů 30mA ? Alci 11 44199 08.02.2009, 18:48
od Pavel Mužík_
   Je normální když dům spotřebuje za 7 měsíců 4 MWh el. energie? « 1 2 » Pavel O 19 44344 15.08.2008, 09:33
od Milan Dupal
   Bude u vaničky umístěné v prostoru bez spotřebičů třeba uzemnění? « 1 2 » chalupář 18 44348 10.10.2009, 17:21
od chalupář
   Je bezpečná elektrika ve stoupačce kde je plyn? Miroslav Škop 15 44485 21.01.2009, 22:22
od Milan Karvánek
   Je zapojenie el. rury od vyrobcu priamo na svorky spravne? Pavol2605 12 44534 01.05.2008, 13:40
od Vladimír Šťavík
   Jaké napětí je v nn rozvodech v Japonsku? « 1 2 » Jan Němec 23 44808 15.07.2009, 07:29
od Petr Doležal
   Mohou být vodiče pod zateplením zakryty přímo polystyrenem? pritt 11 44819 28.12.2007, 12:00
od Petr Mužík
   Je opravdu lepší samotný přepěťový stupeň D, než vůbec nic? « 1 2 » Anonym 20 44859 03.03.2008, 20:25
od dolac
   Co je to revizní správa přípojky? « 1 2 » R. Sviták 18 45044 19.10.2010, 11:32
od Milan Karvánek
   Je nutno dodatečně přizemnit starší elektroměr, který nemá zemnicí svorku? pour 15 45047 07.05.2009, 14:54
od Robert Vozka
   Mohou být zásuvky nataženy kabelem CYKY 3Cx1.5 a jišteny 16A jističem? « 1 2 » dejvip 20 45160 14.12.2009, 22:53
od Štefan Beláň
   Má trafostanice umístěná v obytném domě negativní vliv na zdraví? « 1 2 » Pavel35 23 45268 14.03.2012, 08:08
od Jozef BABJAK
Stran: 1 ... 32 33 34 [35] 36 37 38 ... 45 Nahoru Založit nové téma
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
:  


Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.025 sekund, 16 dotazů.