|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak může udeřit blesk do malého domečku schovaného mezi vyššími? « 1 2 3 » |
Miroslav Minařík |
37 |
43532 |
31.12.2010, 06:42 od J.Patúc |
 |
 |
Stačí na podlahové topení jistič 10A? |
Jaromir Prudil |
13 |
43549 |
07.05.2008, 21:05 od Miroš Jan |
 |
 |
Měl chránič vypnout, když jsem dostal ránu? « 1 2 » |
Robert R. |
19 |
43681 |
24.10.2007, 12:01 od Jaroslav Naar |
 |
 |
Není vedení od elektroměru do bytové rozvodnice 4Bx6 chybou? « 1 2 » |
Zdenek Kothanek |
27 |
43838 |
15.12.2008, 01:06 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Není připojení zábradlí k hromosvodu zbytečné? « 1 2 » |
Pavel Röszler |
22 |
43883 |
08.10.2009, 16:27 od František Šohajda |
 |
 |
Vadí hliníkovému kabelu jeho položení v zemi bez připojení k el. síti? « 1 2 » |
Marek Janů |
19 |
43994 |
22.10.2008, 09:26 od Miroš Jan |
 |
 |
Může být i dnes ještě hlavní přívod do bytu CYKY 2Bx4? |
Hradil1 |
13 |
44050 |
06.03.2025, 13:48 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Mohu udělat podružný rozvaděč s přívodem AYKY 4Bx4? |
Martin Tomečko |
17 |
44067 |
18.04.2009, 15:29 od Lukáš Malík |
 |
 |
Je vhodná kombinace centrálního chrániče 300mA a vývodových chráničů 30mA ? |
Alci |
11 |
44199 |
08.02.2009, 18:48 od Pavel Mužík_ |
 |
 |
Je normální když dům spotřebuje za 7 měsíců 4 MWh el. energie? « 1 2 » |
Pavel O |
19 |
44344 |
15.08.2008, 09:33 od Milan Dupal |
 |
 |
Bude u vaničky umístěné v prostoru bez spotřebičů třeba uzemnění? « 1 2 » |
chalupář |
18 |
44348 |
10.10.2009, 17:21 od chalupář |
 |
 |
Je bezpečná elektrika ve stoupačce kde je plyn? |
Miroslav Škop |
15 |
44485 |
21.01.2009, 22:22 od Milan Karvánek |
 |
 |
Je zapojenie el. rury od vyrobcu priamo na svorky spravne? |
Pavol2605 |
12 |
44534 |
01.05.2008, 13:40 od Vladimír Šťavík |
 |
 |
Jaké napětí je v nn rozvodech v Japonsku? « 1 2 » |
Jan Němec |
23 |
44808 |
15.07.2009, 07:29 od Petr Doležal |
 |
 |
Mohou být vodiče pod zateplením zakryty přímo polystyrenem? |
pritt |
11 |
44819 |
28.12.2007, 12:00 od Petr Mužík |
 |
 |
Je opravdu lepší samotný přepěťový stupeň D, než vůbec nic? « 1 2 » |
Anonym |
20 |
44859 |
03.03.2008, 20:25 od dolac |
 |
 |
Co je to revizní správa přípojky? « 1 2 » |
R. Sviták |
18 |
45044 |
19.10.2010, 11:32 od Milan Karvánek |
 |
 |
Je nutno dodatečně přizemnit starší elektroměr, který nemá zemnicí svorku? |
pour |
15 |
45047 |
07.05.2009, 14:54 od Robert Vozka |
 |
 |
Mohou být zásuvky nataženy kabelem CYKY 3Cx1.5 a jišteny 16A jističem? « 1 2 » |
dejvip |
20 |
45160 |
14.12.2009, 22:53 od Štefan Beláň |
 |
 |
Má trafostanice umístěná v obytném domě negativní vliv na zdraví? « 1 2 » |
Pavel35 |
23 |
45268 |
14.03.2012, 08:08 od Jozef BABJAK |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|