|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Kam připojit přívod pro sprchový kout ? |
Amaterek |
8 |
41847 |
29.08.2008, 13:25 od marwik |
 |
 |
Jak provléknout drát v držáku koule lustru (ve tvaru esíčka)? « 1 2 » |
Zdesem |
22 |
41876 |
05.01.2009, 14:04 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jak napojit další zásuvku mědí na rozvod v hliníku 2,5mm |
Martin Zadražil |
9 |
42139 |
07.12.2008, 16:58 od Petr Doležal |
 |
 |
Jak zapojit správně elektronický předřadník? |
Tagy |
6 |
42191 |
14.09.2008, 23:04 od Václav 3 |
 |
 |
Mohu mít silový a sdělovací kabel v jedné chráničce? |
llep |
11 |
42277 |
18.12.2008, 17:01 od Michal Kolesa |
 |
 |
Ako zapojit motor na frekvencny menic? |
ischyros |
5 |
42784 |
23.04.2009, 21:09 od ischyros |
 |
 |
Kolika žilový kabel mám dát k přípojce elektroměru? « 1 2 » |
Evžen Man. |
20 |
42813 |
27.02.2011, 15:33 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jak připevnit venkovní světlo na zeď před zateplováním? |
Peta Hlavaczek |
5 |
42913 |
05.11.2008, 23:25 od Jaroslav Klinský |
 |
 |
Existuje schéma zapojení žárovkové objímky s dráty hnědobílý, zelený a černý? |
rossini |
9 |
42997 |
05.07.2010, 11:56 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Jak provést instalaci na dřevo esteticky čistě ale v souladu s normou? |
Tomáš Zach |
6 |
43259 |
29.09.2009, 09:21 od Kamil Novák |
 |
 |
Jak zapojit přepínač na rozběh motoru 0-Y-D? |
Martin Vojtík |
10 |
43356 |
28.09.2007, 11:35 od L. Vaněk |
 |
 |
Mohu takto propojit větrák se světlem? |
opeel |
9 |
43392 |
02.06.2008, 14:22 od opeel |
 |
 |
Lze zapojit kombinovanou troubu jen na fazi a zem? « 1 2 » |
Oldotronic |
27 |
43436 |
29.09.2011, 21:59 od Miroslav Revús |
 |
 |
Poradíte mi jak přivést do vypinače proud bez sekaní do zdi? |
Pavel Veverka |
17 |
43453 |
21.08.2006, 16:06 od František Bernard |
 |
 |
U lustru jsou jiné barvy vodičů, co s tím? |
Jiří Choutka |
9 |
43495 |
13.03.2006, 10:06 od Milan Karvánek |
 |
 |
Může se pájet na vedení 230V? « 1 2 » |
martkube |
21 |
43788 |
19.10.2011, 08:59 od Václav 3 |
 |
 |
Jak mám zapojit zářivku, na které je i dvojzásuvka? |
Petr Mirvald |
9 |
43857 |
21.04.2008, 08:15 od Petr Mirvald |
 |
 |
Jak zapojit světlo, když jsou všechny vodiče stejné? |
johny5v |
6 |
44142 |
03.02.2011, 14:29 od Miroslav Revús |
 |
 |
Jak zapojit sporák na 15A jistič v panelákovém bytě? « 1 2 » |
macza |
31 |
44389 |
14.12.2009, 22:09 od Lukáš Malík |
 |
 |
Jak zapojit svítidlo se svorkami L, zem, N, na dva černé a jeden zelený? |
milcamechos |
6 |
44689 |
02.03.2008, 12:43 od WarCZ |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|