|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak mám zapojit zásuvku, když mám napětí na L i N vodiči? |
Radim Neskolil |
8 |
35504 |
29.10.2009, 10:02 od Patrik Mlynar |
 |
 |
Môžem použiť na pospojovanie kostry svietidla žl-zel vodič v novom CYKY? |
tomislav spaldon |
5 |
35697 |
04.05.2008, 21:28 od Jan Franěk |
 |
 |
Jak zapojím motor cirkulárky dle níže uvedených údajů? |
Vávra98 |
9 |
35974 |
13.08.2009, 07:26 od Václav 3 |
 |
 |
Jak zapojím schodišťový vypinač z pěti míst? |
Jiří Kvaček |
2 |
36098 |
31.12.2006, 15:34 od Martin Novák |
 |
 |
Jak zapojit nový typ dom. telefonu při výměně za starý aparát? |
Petrpe |
2 |
36107 |
17.12.2009, 15:29 od Petrpe |
 |
 |
Jak nahradit schodišťový automat časovačem? |
Jirka Mrena |
5 |
36448 |
21.02.2009, 11:42 od Petr Moravec |
 |
 |
Jak zapojit tento motor na 230V? |
Pol102 |
7 |
36645 |
09.11.2010, 20:11 od L. Vaněk |
 |
 |
Mohu pripojit kompresor do zasuvky 16A? « 1 2 » |
Lubos Vanek |
20 |
36764 |
30.10.2012, 10:14 od Lubos Vanek |
 |
 |
Jak připojit skříňku v koupelně na hnědý, modrý a zelený? |
lagy |
16 |
37040 |
18.05.2009, 23:35 od jan_rada |
 |
 |
Je možné zapojení dvou bojlerů na jeden dvoukontaktni stykač? |
Miroslav Červ |
6 |
37146 |
24.03.2023, 01:27 od Jan Franěk |
 |
 |
Aké je zapojenie prúdového chrániča v zásuvkovej rozvodnici? |
peterf1 |
1 |
37243 |
26.05.2008, 14:37 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jak zapojit motor navijáku Gude? |
Bláha Milan |
4 |
37290 |
13.12.2019, 18:28 od Jiří Kubík |
 |
 |
Jak zapojit dvojsazbový, podružný elektroměr? |
Jiří Hyliš |
10 |
37349 |
31.08.2009, 22:26 od Milan Karvánek |
 |
 |
Jak vyrobit elektroměrový rozvaděč jako stavební? |
Javorovský |
11 |
37545 |
23.07.2008, 07:52 od Jaroslav Mrázek |
 |
 |
Je bezpečné zapojit venkovní nafukovací vířivku bez proudového chrániče? « 1 2 3 » |
Marcel Zedníček |
41 |
37650 |
09.09.2021, 18:48 od Olda Pořádek |
 |
 |
Jak zapojit pokojový termostat k elektrokotli? |
TomSs |
9 |
38091 |
30.12.2009, 21:24 od praktik |
 |
 |
Podle čeho správně provést základový zemnič? |
kloncad |
3 |
38144 |
30.09.2010, 00:37 od ALCR |
 |
 |
Dvě tlačítka pro jeden zvonek se zapojují paralelně? |
Zdenek_Smid |
11 |
38158 |
15.04.2010, 19:25 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jaký průřez vodiče bude stačit pro volně uložený kabel? |
Jiří Pánov |
9 |
38375 |
01.09.2008, 20:24 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Jak provést uzemnění/pospojování pračky? |
M.Repák |
7 |
38503 |
11.02.2010, 12:50 od Martin H. |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|