Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí
Jozef BABJAK a 15 Hostů prohlíží tuto diskusi.
Stran: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 45 Dolů Založit nové téma
Předmět Založil Odpovědí Shlédnutí Poslední příspěvek
   Je veliký problém, že v jednom případě mám na jeden jistič 12 zásuvek? « 1 2 » Aleš Makovec 29 73157 20.09.2018, 22:20
od Čestmír Kubáček
   Je vedení kabelů v podlaze vedle rozvodu topení a pod tepelnou izolací bezpečné? Pavel Drobeček 0 16263 04.12.2021, 20:17
od Pavel Drobeček
   Je ve světelném okruhu fáze na zeleném nebo černém vodiči? Fireman99 2 18681 31.03.2010, 13:29
od Pavel Horský
   Je ve Francii legální aktivní hromosvod? « 1 2 ... 11 12 » Jan Hájek 213 142258 15.11.2015, 11:07
od ACEOF ACES
   Je vadná elektroinstalace nebo revizní zpráva? « 1 2 » Jakub Janda 23 40850 27.10.2009, 23:45
od Jakub Janda
   Je v zásuvce nějaký proud, když není zapojen žádný spotřebič? vitaX 16 30040 12.11.2010, 22:43
od Lukáš Rotrekl
   Je v rozvaděči, při změně z D02d na D27d na území EGD s novým elm nutná změna ? Miroslav Soja 0 5569 10.01.2025, 11:19
od Miroslav Soja
   Je v pořádku, že je pro akukamna s ventilátorem vyveden pouze jeden kabel? Jirka24 17 46055 21.04.2008, 20:46
od Milan Karvánek
   Je v pořádku volně ložený kabel v podhledech? « 1 2 » Jana Nová 25 82137 06.11.2008, 09:05
od Hynek Bureš
   Je v pořádku vést uzemnění pro rozvaděč v podlaze RD? Lenka D. 16 19088 12.08.2023, 13:05
od Milan Jakeš
   Je v pořádku úbytek napětí 10V na 5 metrech? Martin Demel 6 23963 15.04.2009, 21:49
od dolac
   Je v pořádku táhnout kabeláž pro HDO 3x1,5 na vzdálenost 400metrů? Joszef Javornicky 16 13303 17.05.2023, 20:56
od Václav Třetí
   Je v pořádku pokud svítí LED svítidla nepřetržitě? jannk 3 19808 26.11.2010, 10:54
od Michal Kotlík
   Je v pořádku odpojené ochranné pospojování v koupeném bytě? « 1 2 » Marek Jiří 31 71153 27.01.2007, 15:47
od Pinkrt
   Je v pořádku elektrický vařič s dvoužilovým kabelem? « 1 2 » Radek Kovačík 19 17645 13.12.2023, 07:48
od Václav Třetí
   Je v CR fazovy vodic v zasuvce je vlevo? « 1 2 » Petr Pytel 19 48934 11.11.2008, 00:39
od Miloslav Dunda
   Je už proudový chránič povinný pro celou elektroinstalaci? Zuzana Dočkalová 16 48052 20.03.2009, 12:15
od náhodn čtenář
   Je uvedené zapojení rozvaděče správně? « 1 2 » Franatcecil 34 55426 16.10.2011, 23:47
od Fuk Tomáš
   Je u dřevostavby RD kabel 3x1,5 a jističi 16A pro obvody zásuvek v pořádku? « 1 2 » M. Plavec 27 41497 28.02.2012, 07:34
od Jiří Schwarz
   Je u bazénu nutná nad vypínačem a zásuvkou stříška? multis 4 15508 07.05.2010, 23:18
od Multis
Stran: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 45 Nahoru Založit nové téma
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
:  


Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.09 sekund, 17 dotazů.