|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Může poškodit přijímač HDO ovládání cívky z jiné fáze, než L1? « 1 2 » |
J_Bartak |
20 |
83467 |
26.01.2009, 00:09 od Václav 3 |
 |
 |
Je v pořádku volně ložený kabel v podhledech? « 1 2 » |
Jana Nová |
25 |
82065 |
06.11.2008, 09:05 od Hynek Bureš |
 |
 |
Pro přívod 25A z HDS do elektroměrové skříně prý nestačí CY 5x6? « 1 2 » |
Radomír Špok |
28 |
82004 |
03.08.2007, 17:44 od Černý Hynek |
 |
 |
Jaké předpisy je třeba dodržet při instalaci elektrické trouby? |
Stanislav Kopecký14 |
3 |
80342 |
20.07.2017, 10:13 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Může být zásuvka přímo nad umyvadlem? « 1 2 3 4 5 » |
Miramaxx |
89 |
80102 |
18.07.2022, 07:11 od Peter Lovacký |
 |
 |
Bude mi stačit pro 6kW motor kabel 5x2,5 CYKY? |
Otakar Svoboda |
13 |
79898 |
17.04.2008, 15:51 od PLV |
 |
 |
Ověřte prosím mou znalost zapojení proudového chrániče ... |
Radomír Špok |
13 |
79624 |
23.06.2008, 07:49 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jak přístupné/nepřístupné může být umístění bytového rozvaděče? « 1 2 » |
Miloš Klíma |
24 |
78784 |
14.08.2008, 19:06 od Daniel Reiský |
 |
 |
Mohou být odbočné krabice kvůli estetice nepřístupné? « 1 2 3 » |
JanJ |
39 |
78078 |
18.02.2026, 17:31 od Jozef BABJAK |
 |
 |
Mozu sa chranice AC pouzit v celom dome? « 1 2 ... 8 9 » |
Splichal |
159 |
77338 |
03.10.2021, 19:29 od Peter Lovacký |
 |
 |
Je k revizi domu nutné mít namontovaný hromosvod? « 1 2 ... 5 6 » |
F.Křižíkovský |
98 |
76960 |
16.10.2018, 07:23 od Milan Hudec |
 |
 |
Je správné připojení místního doplňujícího pospojování v koupelně na HOP ? « 1 2 3 » |
Martin Manas |
45 |
76387 |
05.04.2011, 17:28 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Jaké zapojení FI resp. jeho propojení v rozvaděči? « 1 2 » |
helmut |
18 |
76170 |
22.09.2006, 13:39 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Co by se mohlo stat, pokud se přeruší vodič PEN? « 1 2 » |
Ing.Wix |
28 |
75471 |
08.12.2008, 21:43 od Josef Drda |
 |
 |
Je možný chránič v panelákovom byte na starom rozvode TN-C? « 1 2 3 » |
Peter Janotka |
43 |
75203 |
24.06.2009, 11:10 od Jindra2 |
 |
 |
Copak byste řekli fasádníkům na taková připojení v krabicích vy? « 1 2 3 4 » |
Miroslav Minařík |
57 |
75193 |
06.10.2011, 16:08 od Oldřich Morávek |
 |
 |
Na akých okruhoch je nutné mať prúdový chránič? « 1 2 3 » |
Lubomir Haso |
41 |
74667 |
27.08.2010, 13:24 od Petr Podzimek |
 |
 |
Můžete zkontrolovat toto zapojení 3f motoru na 1f? « 1 2 3 » |
Martin Novotnž |
42 |
74573 |
06.01.2013, 07:43 od Václav Třetí |
 |
 |
Není lepší o dvouvodičového rozvodu odpojit kolík zásuvek před fíčkem? « 1 2 3 4 » |
Milan_Sk |
57 |
73698 |
07.02.2011, 11:05 od Krýdl Petr |
 |
 |
Kolik je maximální počet zásuvek na 1 jistič? « 1 2 » |
David Nejedlý |
29 |
73415 |
07.01.2022, 18:44 od Milan Hudec |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|