|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Mohu provést rozvody STA za pomoci použití více rozbočovačů? « 1 2 » |
Bohuslav Pučan |
22 |
61769 |
25.01.2010, 16:30 od dolac |
 |
 |
Hliníkové vodiče jistič 16A prý nemusí vydržet, nevyhoříme? « 1 2 » |
Radek Čihula |
24 |
61468 |
06.11.2008, 10:46 od Miroslav Lampart |
 |
 |
Ukázka práce elektrotopenáře! Jak je tohle možné? « 1 2 3 » |
Jiří Buben |
42 |
61368 |
06.12.2010, 00:29 od Kamil Novák |
 |
 |
Mohu plně zatížit prodlužovák smotaný na bubnu? « 1 2 » |
Hugo K. |
21 |
61288 |
15.02.2016, 18:16 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Může být u bojleru místo sporákové kombinace pouze trojpólový vypínač? « 1 2 3 » |
Anna Sladká |
43 |
61228 |
28.08.2012, 20:16 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Lze nově instalovaný el.bojler /2kw/ napájet ze zásuvk.okruhu s jističem 16A? « 1 2 » |
albert elias |
19 |
61119 |
06.10.2010, 05:45 od Václav 3 |
 |
 |
Může se dle platných norem použít na zásuvkový obvod vodič CYKY 3x 1,5 Cu? « 1 2 » |
okurka |
33 |
60274 |
19.01.2009, 00:02 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Je dokumentováno také nějaké selhání konvenčního hromosvodu? « 1 2 3 » |
Miroslav Minařík |
42 |
60046 |
03.05.2013, 21:39 od Jan Alin |
 |
 |
Je nutné k plastové elektroměrové skříni položit a vyvést i zemnící pásek? « 1 2 » |
Zapletal |
30 |
60046 |
07.10.2011, 14:46 od Radek Červený |
 |
 |
Může být elektrické vedení těsně na plynovém potrubí? |
_laik_ |
9 |
59879 |
22.12.2020, 12:46 od Pavelka |
 |
 |
U které organizace mohu reklamovat elektroinstalaci? « 1 2 3 4 » |
tatahub |
65 |
59817 |
17.11.2010, 12:26 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Je přiložené schema zapojení proudového chrániče principielně správné ? |
Jaroslav5 |
12 |
59573 |
13.02.2009, 08:02 od kajmanovec |
 |
 |
Proč vést tři vodiče a ne dva? « 1 2 » |
Lubo |
24 |
59473 |
19.01.2015, 23:28 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Jak vysoko se umisťují v RD zásuvky a vypínače? |
... z davu semináře |
3 |
59450 |
06.01.2006, 23:35 od Libor Cr. |
 |
 |
Lze ve sklepě přerušit stávající přívod v krabici, stejným průměrem? « 1 2 » |
Zdeněk Kutáč |
25 |
59426 |
11.02.2007, 18:52 od Otakar Dosbaba |
 |
 |
Jsou potřeba dva kabely pro zasuvky a světla? « 1 2 3 » |
O. HošeK |
51 |
59126 |
13.02.2012, 14:42 od Ján Garaj |
 |
 |
Jak moc je zdraví škodlivá zásuvka 230V u postele ? « 1 2 » |
Michalfrank |
32 |
58737 |
03.07.2012, 22:10 od Filip Výmola |
 |
 |
Lze provozovat vestavěné spotřebiče v zásuvkovém obvodě bez PCH? « 1 2 3 4 5 » |
Rudolf Souček |
86 |
58443 |
07.07.2018, 19:18 od ACEOF ACES |
 |
 |
Mohou být zapojené 3f zásuvky o různého jm. proudu na jeden jistič? « 1 2 » |
Petr Winkler |
33 |
58394 |
08.11.2009, 20:24 od Miloslav Dunda |
 |
 |
Opravdu mohu s takovým připojením spotřebiče vyhořet? « 1 2 » |
Jarek Holan |
31 |
58301 |
04.01.2006, 18:00 od Miroslav Minařík |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|