|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Mohu zachovat část elektroinstalace při částečné rekonstrukci koupelny? « 1 2 » |
Radim Stavinoha |
19 |
38678 |
09.08.2011, 00:49 od SMILEK |
 |
 |
Kdo mi vymění pojistkovou skříň? « 1 2 » |
Lukáš Balihar |
29 |
38658 |
25.01.2021, 17:41 od Lukas55555 |
 |
 |
Dá se dokoupit stabilizátor napětí ke generátoru? « 1 2 » |
cuk |
26 |
38650 |
20.06.2008, 13:16 od Petr Doležal |
 |
 |
Kdo odpovídá za funkčnost přijímače HDO a jak zjistím, že závada je v něm? |
Martin Staubert |
6 |
38634 |
22.10.2009, 17:47 od František Šohajda |
 |
 |
Jak postupovat při potřebě přemístění elektroměru? |
Libor Procházka |
7 |
38469 |
08.10.2006, 20:17 od Petr Mužík |
 |
 |
Je normální napětí mezi kostrami spotřebičů? « 1 2 » |
Kulda |
21 |
38422 |
10.07.2011, 21:13 od Stanislav Látal |
 |
 |
Mohu v případě mezifázového zkratu v HDS vyměnit nožovou pojistku sám? |
Petr Svoboda12 |
11 |
38244 |
11.11.2007, 20:29 od Petr Svoboda1 |
 |
 |
Je moje zásuvka alespoň trochu solidně zapojená? |
Vojtechh |
10 |
38182 |
07.05.2008, 23:34 od Vojtechh |
 |
 |
Co je špatně pokud žárovka neúměrně zahřívá prostor lednice? « 1 2 3 » |
Radekkk |
40 |
37837 |
23.08.2023, 06:19 od Hynek Havliš |
 |
 |
Pokud cítím brnění ve sprše, může probíjet bojler? « 1 2 » |
JirkaG |
20 |
37761 |
04.01.2009, 14:12 od Jan Franěk |
 |
 |
Proč mi opakovaně shořela zářivka v kuchyni? |
off01 |
15 |
37490 |
19.03.2007, 21:27 od Ladislav Rešl |
 |
 |
Co zapříčinilo zničeni veškerých spotřebiču? |
MichalBrabec |
16 |
37347 |
16.07.2009, 08:03 od Rozmahel Vladimír |
 |
 |
Jak vyzkoušet 1fáz motor pračky? |
Jiří Diviš |
4 |
37308 |
17.01.2006, 11:16 od Jiří Diviš |
 |
 |
Jak prokázat vadné zapojení vypínače ? « 1 2 » |
Rudolf Parisch |
25 |
37161 |
19.01.2012, 18:30 od Jan Alin |
 |
 |
Proč neobvykle jiskří uhlíky u vysávače ETA 1500W? |
Martin Šedivý |
9 |
37065 |
14.08.2011, 03:30 od Václav 3 |
 |
 |
Aký je výkon elektromotora zapojeného do trojuholníka? |
Jozef Minár |
14 |
37048 |
29.09.2010, 11:24 od Martin Kurka |
 |
 |
Prečo sa zahrieva vidlica napájacieho káblu bojleru? « 1 2 » |
mafiak |
25 |
37024 |
29.08.2011, 21:25 od mafiak |
 |
 |
Co vše mám požadovat při rekonstrukci rozvodu elektriny? « 1 2 » |
Marekson |
21 |
36930 |
15.09.2011, 21:07 od Jan Franěk |
 |
 |
Jakým výrobkem řešit trvalé podpětí v síti? |
František Miksa |
12 |
36878 |
02.06.2008, 22:29 od Jan Franěk |
 |
 |
Nechat přívod AYKY 2x6 z ER po rekonstrukci el. instal. v bytě? « 1 2 » |
Veselý2 |
18 |
36859 |
03.04.2011, 17:59 od Veselý2 |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|