|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Mohu si sama vyměnit pojistky v bytě a jak na to? |
Marie Fischerová |
9 |
36792 |
31.08.2009, 07:15 od Jaroslav Kořínek |
 |
 |
Kde hledat závadu v zapojení termostatu? « 1 2 » |
MadmanCZE |
32 |
36764 |
13.11.2011, 14:55 od Martin Novák |
 |
 |
Co jsem udělal špatně v zapojení 3f motoru na 1 fázi, že má malý výkon a hřeje? |
RomanR |
14 |
36642 |
31.07.2009, 13:10 od Hugo K. |
 |
 |
Jak odstranit nepravidelné blikání světla u zářivkové trubice? |
Tomáš Tybitancl |
13 |
36514 |
24.08.2009, 11:10 od Tomáš Tybitancl |
 |
 |
Jak vyřešit časté praskání žárovek 24V 60W E27 ve strojích? « 1 2 » |
Jan Lebduška |
18 |
36424 |
14.12.2010, 22:14 od Milan Hudec |
 |
 |
Mohou být náhodné výpadky proudového chrániče zapříčiněny špatným zemničem? |
Jiří Dražil |
10 |
35985 |
28.07.2008, 15:08 od akademik.richard |
 |
 |
Jak je možné, že se svévolně (vypnutý vypínač) na světle indukuje napětí? |
Jaroslav IBL |
13 |
35959 |
05.12.2011, 09:14 od Václav 3 |
 |
 |
Lze prodloužit přívodní kabel od elektroměru? |
Rostislav Mikl |
13 |
35955 |
09.10.2008, 20:18 od Milan Karvánek |
 |
 |
Proč mi vypadává hlavní jistič, když podružné jističe drží? |
Tomas Bugel |
8 |
35751 |
08.05.2010, 18:32 od Miloslav Dunda |
 |
 |
Mohu ponechat i v rekonstruované instalaci v kuchyni dvouvodičové zapojení TN-C? |
petr901 |
17 |
35740 |
21.09.2009, 09:30 od Hugo K. |
 |
 |
Proč mi proudový chránič vypíná? |
MKonec |
17 |
35654 |
07.09.2009, 20:04 od Petr Doležal |
 |
 |
Proč mi nefungují zásuvky, i když v nich fázovkou změřím napětí? |
Garden |
5 |
35537 |
14.10.2009, 09:18 od Hugo K. |
 |
 |
Jak vyřešit problém s fází na všech kontaktech zásuvky? « 1 2 3 » |
LN37emp |
48 |
35342 |
10.05.2024, 21:25 od Jan Franěk |
 |
 |
Co se zásuvkou, která se ve staré instalaci hřeje již při malém odběru? « 1 2 » |
abc |
20 |
35218 |
24.12.2009, 21:51 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Proč mi asi nejde elektrocentrála? |
Vobinuška |
8 |
35151 |
18.04.2009, 18:06 od Vobinuška |
 |
 |
Je v pořádku pokud vypnuté spotřebiče probíjí? |
alena2 |
14 |
35082 |
24.08.2010, 22:04 od Rudolf Šála |
 |
 |
Jak eliminovat blikani zarivek pro nasvícení scény při videozáznamu? |
spidy |
13 |
35020 |
12.11.2010, 11:51 od qwertzuiop |
 |
 |
Je možná oprava ponorného čerpadla běžným eletrikářem? |
pepik113 |
8 |
34992 |
04.08.2011, 21:57 od Kastner Lubomír |
 |
 |
Mohu použít pro instalaci starý kabel 4x1,5 abych nemusel kupovat nový? |
marián dlugoš |
15 |
34700 |
06.01.2009, 18:46 od Petr Doležal |
 |
 |
Jsou vlastníci bytů povinni rekonstruovat el. rozvody v bytech, když bude rekonstruováno hlavní domo |
Václav Modrý |
13 |
34698 |
21.04.2006, 13:49 od Milan Selezan |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|