|
Předmět |
Založil |
Odpovědí  |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Kolik je maximální počet zásuvek na 1 jistič? « 1 2 » |
David Nejedlý |
29 |
73416 |
07.01.2022, 18:44 od Milan Hudec |
 |
 |
Je veliký problém, že v jednom případě mám na jeden jistič 12 zásuvek? « 1 2 » |
Aleš Makovec |
29 |
73136 |
20.09.2018, 22:20 od Čestmír Kubáček |
 |
 |
Je nutné k plastové elektroměrové skříni položit a vyvést i zemnící pásek? « 1 2 » |
Zapletal |
30 |
60046 |
07.10.2011, 14:46 od Radek Červený |
 |
 |
Jak mohla proběhnout revize starých jističů OK i přes to, že jsou přetěžované? « 1 2 » |
RamraideR |
30 |
22424 |
18.12.2022, 23:08 od Peter Lovacký |
 |
 |
Je možné provést revizi elektroinstalace kterou dělal sám majitel? « 1 2 » |
Jizerak |
30 |
66086 |
18.12.2011, 19:32 od Petr Doležal |
 |
 |
Mohu na 3 fázový obvod 400V pro sporák zapojit 1f zásuvky 230V? « 1 2 » |
tfa |
30 |
56225 |
04.10.2022, 17:49 od Miroš Jan |
 |
 |
Je pravda pokud mám na přívodu 3f chránič, už nemusím pro koupelnu mít další? « 1 2 » |
lajk |
31 |
41646 |
25.04.2008, 21:33 od Václav 3 |
 |
 |
Proč elektrikáři používají vypínač řazení č. 1 místo č. 2? « 1 2 » |
Pavel Němčák |
31 |
17853 |
27.07.2023, 19:23 od Jan Kelbich |
 |
 |
Opravdu mohu s takovým připojením spotřebiče vyhořet? « 1 2 » |
Jarek Holan |
31 |
58300 |
04.01.2006, 18:00 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Je potřebná revize elektroinstalace po rekonstrukci bytového jádra? « 1 2 » |
Tomáš Horák |
31 |
63737 |
20.09.2008, 19:49 od Miloslav Dunda |
 |
 |
Není podelným rozříznutím chráničky snížena její funkce? « 1 2 » |
Karel Buchta |
31 |
63498 |
22.08.2019, 17:54 od Rozvodak |
 |
 |
Je v pořádku odpojené ochranné pospojování v koupeném bytě? « 1 2 » |
Marek Jiří |
31 |
71144 |
27.01.2007, 15:47 od Pinkrt |
 |
 |
Proč musím mít proudový chránič když ho nechci? « 1 2 » |
Jiřina N. |
31 |
32892 |
25.01.2007, 18:55 od Jan Šlosárek |
 |
 |
Jak ověřit instalovanou topnou rohož pokud na ní naměřím 0 ohm? « 1 2 » |
Marcel Zedníček |
31 |
16209 |
15.03.2023, 13:40 od Marcel Zedníček |
 |
 |
Jak připojit "kovový" přímotop, když v přívodním kabelu není ochranný vodič? « 1 2 » |
Petržela K |
31 |
55241 |
15.03.2011, 12:09 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Má být dle ČSN přizemněn bod rozdělení PEN na PE a N? « 1 2 » |
Pražák J. |
31 |
51199 |
26.11.2009, 15:11 od Štefan Beláň |
 |
 |
Jsou v ČR schváleny tzv. schuko zásuvky? « 1 2 » |
Matějovská |
32 |
111709 |
12.03.2015, 07:18 od Michal Řepecký |
 |
 |
Proc je oddeleni uzemneni bleskosvodu a elektroinstalace nebezpecny mytus? « 1 2 » |
josef hovorka |
32 |
28449 |
19.10.2011, 18:19 od Milan Hudec |
 |
 |
Jak moc je zdraví škodlivá zásuvka 230V u postele ? « 1 2 » |
Michalfrank |
32 |
58737 |
03.07.2012, 22:10 od Filip Výmola |
 |
 |
Je možno připojit další zásuvku přes flexo šnůru ? « 1 2 » |
Lukyn |
32 |
51825 |
29.09.2008, 22:15 od Štefan Beláň |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|