|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Stačí pro napájení dílny přívod kabelem Cu 5x2,5mm? |
Rostislav Slaný |
10 |
25125 |
13.04.2009, 21:34 od Miroš Jan |
 |
 |
Musí být akumulační kamna umístěny pouze pod oknem? |
František Nejedlý |
5 |
25121 |
01.06.2006, 10:39 od Pavel Ryšavý |
 |
 |
Bude tento privodni kabel do RD dostačující ? |
radovan cvrcek |
11 |
25067 |
13.06.2009, 14:22 od Kamil Táborský |
 |
 |
Je přípustná krabice "acidurka" pod plynoměrem? |
Martin Lysý |
8 |
25011 |
11.10.2009, 20:04 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jak spočitám velikost nadproudové (tepelné) ochrany motoru? |
jirkasonik |
4 |
24997 |
23.06.2009, 08:11 od IM |
 |
 |
Lze zapojit halogen společně s jinými spotřebiči? |
Návštěvník |
9 |
24988 |
30.03.2011, 22:06 od Milan Hudec |
 |
 |
Jsou pro připojení domovního rozvaděče z pojistkové skřínky na domě dostačující vodiče o průřezu 6mm |
helmut |
8 |
24977 |
24.08.2006, 11:24 od Jiří Šebesta |
 |
 |
Zvýší se spotřeba zářivky bez kondenzátoru? |
Zdeněk Vyoral |
4 |
24854 |
20.09.2009, 07:23 od Václav 3 |
 |
 |
Zakazuje nějaký předpis/norma používání kroucených spojů? « 1 2 » |
Adam František |
29 |
24850 |
17.01.2023, 14:19 od Jan Franěk |
 |
 |
Vylučuje některý předpis vedení v chráničkách a se zásuvkami 25cm nad zemí? |
Jan Klemeent |
2 |
24838 |
31.08.2008, 20:37 od Štefan Beláň |
 |
 |
Mám prosím chránič na obrázku správně zapojený? |
LadislavJ |
2 |
24673 |
28.04.2008, 06:58 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jak zmerit napeti mezi fazemi? |
Feros |
9 |
24555 |
18.08.2008, 23:37 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Je absence spínače rychlovarné konvice v pořádku? |
dusan dusan |
7 |
24493 |
05.08.2008, 23:02 od Václav 3 |
 |
 |
Je nutné osazení hl. vypínače v rozvaděči rekreační chatky? |
ondrejondrejondrej |
11 |
24490 |
31.03.2010, 08:47 od Aleš Dobrovolný |
 |
 |
Je záměna barev vodičů v použitých kabelech v pořádku? |
luucky |
10 |
24463 |
24.07.2008, 11:06 od patamat2 |
 |
 |
Musí se uzemnit malá centrála ? |
Karel Kališ |
3 |
24449 |
19.03.2010, 20:24 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Je pravda, že musí dle nové EN schodišťové osvětlení svítit i přes den? |
rejpal |
10 |
24438 |
26.04.2008, 15:55 od rejpal |
 |
 |
Jaká je záruční doba na světelné zdroje? |
TOMÁŠ K |
4 |
24436 |
06.11.2008, 15:57 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Proč svítí doutnavka i bez držení uzemnění? |
xyx |
10 |
24432 |
01.04.2010, 17:23 od XL |
 |
 |
Je možné dokázat konkrétní škody po úderu blesku? |
Marcela Šimková |
4 |
24397 |
21.08.2008, 21:11 od František Šohajda |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|