|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Mohu použít na zařízení, který potřebuje 5V/0,5A adaptér 5V/5,5A? |
Michal Pavelka |
5 |
23666 |
17.10.2006, 12:03 od Daniel Veceřa |
 |
 |
Je možné vn IT 22kV jen ve výšce 1,5m? |
boblo |
8 |
23612 |
24.11.2009, 17:29 od boblo |
 |
 |
Mohu vést 3 okruhy v jednom kabelu 5x6Cu? |
Martin Šulc |
13 |
23581 |
04.02.2008, 07:18 od 4.2.08 |
 |
 |
Bude tato varianta uzemnění hromosvodu a rozvaděče bezpečná a funkční ? |
Miloš Fic |
5 |
23484 |
29.08.2008, 19:22 od Jan Hájek |
 |
 |
Bude dostačovat přívod pro PR podkrovního bytu 5x2,5CYKY? |
vaněk stanislav I |
6 |
23406 |
13.07.2009, 23:46 od Oliver Mička |
 |
 |
Mohu mit svetlo primo nad vanou? |
Pavel Jarmar |
3 |
23340 |
24.07.2006, 07:00 od Jaroslav Kořínek |
 |
 |
Mohu použít kabel CYSY do země? |
Jarda Vencelik |
7 |
23323 |
02.09.2010, 20:21 od Pavel Stránský 111 |
 |
 |
Jak stanovit průřez vodiče s ohledem na možné změny? |
Navrátil Vlastimil |
7 |
23307 |
12.02.2008, 07:15 od Navrátil Vlastimil |
 |
 |
Je tento motor na spouštění Y D ? |
Jan Picka |
4 |
23163 |
30.12.2008, 19:26 od kajmanovec |
 |
 |
Může být souběh plynu s elektrickým vedením v bytě? |
Karel Rosenstein |
2 |
23151 |
23.01.2009, 10:42 od Vladimír Kadlec |
 |
 |
Lze pro ochranu motoru použít namísto motorového spouštěče 3f jistič? |
Radim Dražan |
11 |
23013 |
13.09.2009, 23:08 od Radim Dražan |
 |
 |
Musí mít každá bytová jednotka vlastní elektroměr? |
ArisT |
5 |
22910 |
18.01.2010, 23:53 od Tomáš Jarovec |
 |
 |
Mohu zapojit do zásuvky jištěné 16A prodlužku 3x1mm2 max. 10A? |
Pavel Knoll |
9 |
22883 |
21.01.2010, 23:03 od Petr Tobolík |
 |
 |
Mohu z nuláku vyvést koncovky uzemnění? |
jaroslav paikrt |
3 |
22821 |
30.09.2009, 07:52 od Pavel Horský |
 |
 |
Je možné vyvést vedení ze zdi a pokračovat lištou nad podlahou? |
Jirka N |
4 |
22798 |
12.03.2009, 23:10 od Michal Slabý |
 |
 |
Je možný kabel CYKYLO nebo CYMY pro přívod světla vedený mezi palachem a dřevem? |
asd |
2 |
22794 |
12.08.2008, 11:44 od asd |
 |
 |
Mohu použít "hlavní"3-fázový proudový chránič, místo 4 samostatných okruhů? |
dream777 |
1 |
22793 |
14.11.2008, 14:18 od Petr Doležal |
 |
 |
Nemá být sled ampéráže jističů směrem k zásuvkám sestupný? |
Martin_Chmelík |
13 |
22776 |
18.08.2010, 07:57 od Jan Šlezingr |
 |
 |
Musi byt k hromosvodu pripojeny vsechny okapove zlaby? |
Petr Koder |
1 |
22770 |
13.07.2006, 13:15 od Jan Hájek |
 |
 |
Mohu zapojit nabíjecí adapter laptopu i do zásuvky bez ochranného kontaktu PE? |
pekey |
14 |
22741 |
08.06.2022, 07:06 od Václav Třetí |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|