|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak se zapojí N vodič od přívodu, do podružné rozvodnice s dalším chráničem? |
Libor Blažek |
4 |
25701 |
12.10.2025, 19:17 od Jan Bocek |
 |
 |
Mohu zasahovat do svorkovnice svítidel bez elektrotechnického vzdělaní? |
Jan Smutný12 |
6 |
25721 |
02.03.2020, 18:52 od Miroslav Revús |
 |
 |
Poraditemi so neskutecnym problemom zapojenim lustra? |
mrzzo |
5 |
25956 |
19.09.2008, 17:54 od Pavel Horský |
 |
 |
Je vhodnější spínacími hodinami rozpojovat vodič HDO nebo bojler spínat přímo? |
Rostislav Poledník |
17 |
26015 |
08.05.2021, 10:26 od František Šohajda |
 |
 |
Mohu si natáhnout dráty na světla, zásuvky sám a elektrikář zapojí zbytek? |
pavel hlaváček |
11 |
26048 |
20.10.2008, 05:47 od Patrik Augustin |
 |
 |
Jak zapojit 400V/16A zásuvkovou redukci z 4P na 5p? « 1 2 » |
Kavista_ |
26 |
26084 |
05.01.2025, 05:51 od Václav Třetí |
 |
 |
Kam se umísťuje hlavní jistič? |
Lakatos |
9 |
26237 |
29.02.2008, 20:37 od Pavelka Květoslav |
 |
 |
Jakou potřebuji vyhlášku pro zapojování elektrospotřebičů? |
Honziiik |
16 |
26362 |
05.11.2008, 22:15 od Stanislav Školník |
 |
 |
Jak připojit elektrický sporák Beko? |
makyyyy |
5 |
26627 |
03.02.2011, 16:50 od Rudolf Šála |
 |
 |
Jak mám zapojit třífázový motor do hvězdy a taktéž zásuvku k němu? |
chairmann |
5 |
26684 |
06.07.2010, 15:07 od chairmann |
 |
 |
Poradíte mi se spouštěním výkonového toroidního trafa? |
pavelt |
7 |
26877 |
20.09.2006, 11:53 od Ivo Strasil |
 |
 |
Jak zapojit vodiče u zásuvky, která má u fáze jen jeden šroub? |
janfo |
3 |
27091 |
10.06.2008, 18:51 od janfo |
 |
 |
Jak zapojit kovovou skříňku v koupelně na dva zelenožluté a fázi? |
Martin R |
14 |
27137 |
03.11.2010, 11:48 od Vladimír Přibyl |
 |
 |
Co je třeba pro zapojení myčky v kuchyni? |
Bone |
2 |
27280 |
30.10.2008, 00:42 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Ako upevniť jímaciu tyč bleskozvodu? |
Tibor Szeles |
10 |
27434 |
12.09.2010, 21:14 od Kamil Novák |
 |
 |
Jak správně provést odbočky k LED páskům na schodišti? « 1 2 » |
Honzik1 |
25 |
27564 |
07.06.2021, 17:56 od Jiří_Hrubý |
 |
 |
Kde je vstup u dvoupólového proudového chrániče OEZ? |
pslavaa |
2 |
27594 |
17.10.2009, 19:01 od pslavaa |
 |
 |
Lze vest v jedne liste kabely 230V a 12V? « 1 2 » |
Igor.g |
25 |
27608 |
15.02.2024, 12:27 od Miroslav Revús |
 |
 |
Ako správne postupovať u vedeni nad sadrokartónom? |
rider126 |
6 |
27655 |
06.08.2010, 19:43 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Existuje nějaká norma, kolik kabelů lze umístit do jedné lišty? |
Petr Jindra |
2 |
27688 |
05.07.2008, 07:45 od Štefan Beláň |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|