|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Čím může být způsobena nefunkčnost blokování bojleru? |
Jan Šulc |
9 |
29001 |
17.08.2008, 13:32 od Radek Červený |
 |
 |
Znáte typické řešení lakomců "Jak opravit zásuvku"? |
Jan Franěk |
13 |
29071 |
13.10.2009, 22:44 od Lukáš Malík |
 |
 |
Proč vybavuje chránič při zapnutí vysavače? |
Martin Fišer |
14 |
29105 |
11.12.2011, 22:56 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Jak zabránit tomu, aby trouba vyhazovala hlavní jistič bytu? |
Ondřej Kozumplík |
14 |
29143 |
06.05.2010, 16:10 od Ondřej Kozumplík |
 |
 |
Proč se mi po zkratu objevila fáze na nulovém vodiči ? |
Jindra Zemánek |
10 |
29324 |
25.08.2009, 12:02 od Jindra Zemánek |
 |
 |
S kým mám řešit provrtání kabelů za kuchyňskou linkou? |
Martin Mrnuštík |
13 |
29334 |
23.03.2024, 09:00 od Jan Franěk |
 |
 |
Co si počít s navrtaným PE vodičem? |
Eduard Sova |
11 |
29420 |
05.08.2008, 16:33 od Sova |
 |
 |
Jak elimnovat proudoudové nárazy při sepnutí čerpadla vodárny? |
Kerimu |
16 |
29552 |
01.06.2009, 12:06 od Kerimu |
 |
 |
Jak připojit lustr, když jsou dráty příliš krátké? |
Roman Beneš |
10 |
29629 |
24.06.2008, 20:29 od Michal Slabý |
 |
 |
Proč kterýkoliv spotřebič vyhazuje proudový chránič? |
wombat |
7 |
29674 |
22.06.2010, 19:46 od Rudolf Šála |
 |
 |
Co způsobuje výrazné 50Hz bzučení spotřebičů? |
Dušan Daněk |
5 |
29684 |
21.05.2008, 21:18 od Jan Franěk |
 |
 |
Kdo zafinancuje rekonstrukci přípojky v dezolátním stavu? |
Dušan Nevřala |
8 |
29745 |
14.10.2009, 20:22 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Co způsobuje neschopnost zářivky zapálit oblouk? |
Ján Prečuch |
8 |
29748 |
03.01.2011, 22:47 od František Mrázek |
 |
 |
Proč mám na zásuvce elektrocentrály 210V, když je na ni připojeno jenom 10 PC?? |
Milan Köstler |
13 |
29782 |
21.02.2010, 12:20 od Pavel Stránský 111 |
 |
 |
Proč se zcela nezhasnou diodové žárovky ovládané elektronickým spínačem? |
Zikmund MORAWIEC |
10 |
29998 |
01.09.2009, 14:59 od Jindra2 |
 |
 |
Co může způsobovat samovolné spínání senzorového dotykového vypínače? |
Hindulák |
6 |
30013 |
19.07.2008, 04:01 od Daniel Reiský |
 |
 |
Nejde mi natáhnout jistič, je vadný? |
Bery |
6 |
30036 |
18.07.2010, 23:08 od Rudolf Šála |
 |
 |
Myslíte si, že si z těchto úrazů vezmou zedníci nějaké ponaučení? |
Komerční sdělení |
12 |
30055 |
06.09.2011, 08:56 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Jak rozfázuji 3fázový okruh na chalupě? |
Niraj |
13 |
30181 |
01.07.2007, 21:53 od Josef Prouza |
 |
 |
Proč mi po výměně trubic a startérů zářivka již nesvítí? |
Martin32 |
3 |
30207 |
07.10.2008, 21:34 od Daniel Reiský |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|