|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek  |
 |
 |
Je mozne, ze by bol elektromer vadny a tocil sa rychlejsie? |
Ferdinand ST |
16 |
39371 |
17.11.2009, 12:12 od dolac |
 |
 |
Jak mám provést rekonstrukci el.rozvodů v garáži? |
Robert Moutelík |
3 |
7185 |
17.11.2009, 10:24 od Oliver Mička |
 |
 |
Nakolik je potřebná nová instalace ve starším panelovém bytě? « 1 2 » |
M_Beda |
23 |
62260 |
11.11.2009, 23:45 od Jan Franěk |
 |
 |
Musí nebo může být vn elektrické vedení v obytné zóně uloženo do země? |
václav červenka008 |
15 |
22328 |
10.11.2009, 18:13 od Nepraktik |
 |
 |
Proč jistič vypne, když začne pračka ohřívat vodu? |
Anonym |
3 |
13279 |
05.11.2009, 19:31 od Jan Lukáš |
 |
 |
Proč se mi objevují mezi vodiči napětí 120V a 90V? |
japato |
8 |
25540 |
05.11.2009, 00:33 od standa1951 |
 |
 |
Co mi způsobuje vyšší napatie v instalaci RD? |
MilosM |
6 |
12456 |
28.10.2009, 07:08 od MilosM |
 |
 |
Pomoze odpor alebo kondenzator paralelne k cievke stykaca aby odpadol? |
Peter Nozdrovicky |
3 |
12282 |
27.10.2009, 23:43 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Kdo odpovídá za funkčnost přijímače HDO a jak zjistím, že závada je v něm? |
Martin Staubert |
6 |
38635 |
22.10.2009, 17:47 od František Šohajda |
 |
 |
Přestalo mě svítit jedno světlo VO, jak zjistit co mu chybí ke spokojenosti? |
Rožnovský Miroslav |
14 |
32029 |
21.10.2009, 17:43 od Jan Lukáš |
 |
 |
Co může způsobovat blikání zářivek? |
David Miklas |
11 |
43890 |
21.10.2009, 06:07 od František Šohajda |
 |
 |
Kdo zafinancuje rekonstrukci přípojky v dezolátním stavu? |
Dušan Nevřala |
8 |
29746 |
14.10.2009, 20:22 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Proč mi nefungují zásuvky, i když v nich fázovkou změřím napětí? |
Garden |
5 |
35537 |
14.10.2009, 09:18 od Hugo K. |
 |
 |
Znáte typické řešení lakomců "Jak opravit zásuvku"? |
Jan Franěk |
13 |
29071 |
13.10.2009, 22:44 od Lukáš Malík |
 |
 |
Jak postupovat při výměně starého elektroměrového rozvaděče? |
Rostislav Slaný |
5 |
23476 |
12.10.2009, 21:32 od Zdeněk Mancl |
 |
 |
Jakou příčinou mi nohou stále hořet trafa bodovek? |
ondrej DIDI |
1 |
14124 |
09.10.2009, 08:39 od Radek Červený |
 |
 |
Proč spínačky spustí bojler i při vysokém tarifu? |
Franta Web |
7 |
20455 |
08.10.2009, 09:23 od Václav 3 |
 |
 |
Jak poznám spálené vinutí rozbrušovačky? « 1 2 » |
Pavel006 |
23 |
136485 |
02.10.2009, 09:26 od Václav 3 |
 |
 |
Způsobí navrtání uzemnění vyhození jističe? |
Jan Šváb |
10 |
23327 |
30.09.2009, 21:38 od Jan Šváb |
 |
 |
Jak vyřešit, aby nevypínal hlavní jistič po každém zapnutí hl. vypínače? |
J. Barek |
10 |
21199 |
29.09.2009, 06:34 od Václav 3 |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|