|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek  |
 |
 |
Je možné zapojit elektrokotel v koupelne nad vanu v zone 0? |
Ferdinand Nový |
4 |
19622 |
18.06.2009, 07:59 od Pavel Horský |
 |
 |
Proč se hřeje motor při chodu na 230V? |
Zdeněk Mora |
7 |
11941 |
09.06.2009, 14:25 od František Kabát |
 |
 |
Do kdy musí být provedena rekonstrukce el.instalací, které nesplňují normy EU? |
Pavel K. |
12 |
39323 |
08.06.2009, 16:52 od Miroš Jan |
 |
 |
Jak elimnovat proudoudové nárazy při sepnutí čerpadla vodárny? |
Kerimu |
16 |
29551 |
01.06.2009, 12:06 od Kerimu |
 |
 |
Proč asi boiler neohřívá? |
Martin Nakládal |
6 |
48890 |
25.05.2009, 23:43 od Miloslav Dunda |
 |
 |
Proč vypadává jistič pro zásuvkový okruh s mikrovlnkou i v nové instalaci? « 1 2 3 » |
Jiří Landa88 |
36 |
54235 |
21.05.2009, 08:17 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Může pračka za vybavování proudového chrániče? « 1 2 » |
Karel P |
31 |
52441 |
20.05.2009, 21:53 od Karel P |
 |
 |
Co dělat při trvale zvyšeném napětí v siti nn? |
Lenka DIamantová |
11 |
31967 |
14.05.2009, 18:40 od Štefan Beláň |
 |
 |
Vysvětlí mi někdo kam vedou ve starém domě všechny fáze? |
Jan Močarník |
17 |
33738 |
14.05.2009, 16:49 od Kamil Táborský |
 |
 |
Jaký postup zvolit při rekonstrukci dom. přípojky? |
Jirka Provazník |
2 |
20780 |
07.05.2009, 07:39 od František Šohajda |
 |
 |
Mohu rozšířit samostatný zásuvkový okruh pro napájení pračky? |
Radek Hladil |
5 |
19755 |
06.05.2009, 21:09 od Václav Málek |
 |
 |
Co způsobuje bzučení vypnuté indukční varné desky? |
Tomáš Lízner |
6 |
27173 |
06.05.2009, 18:21 od j.j |
 |
 |
Jak předejít vybavování hlavního jističe po výpadku napájení? |
Roman Šafránek |
4 |
14545 |
06.05.2009, 09:40 od Martin Kurka |
 |
 |
Proč mi blikají svítidla ač mám skoro úplně novou instalaci? |
Marcela Kokotárová |
8 |
23853 |
30.04.2009, 07:49 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Kde mohu vypnout obvody bytové instalace, kvůli výměně panel. krabic? |
Wyfka |
5 |
15929 |
24.04.2009, 14:56 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jak postupovat při výměně svítidel v panelovém domě? |
Miroslav Nál |
14 |
41254 |
18.04.2009, 20:53 od ALCR |
 |
 |
Proč mi asi nejde elektrocentrála? |
Vobinuška |
8 |
35151 |
18.04.2009, 18:06 od Vobinuška |
 |
 |
Ako premostit PE s N v svietidle tr. I |
Marcus |
6 |
24742 |
17.04.2009, 15:28 od Marcus |
 |
 |
Co mě to koplo? |
llep |
5 |
18370 |
05.04.2009, 19:34 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Proč mám nekompletně provedenou rekonstrukci el. instalace bytu? |
Martin z Hor |
6 |
13519 |
02.04.2009, 13:13 od mhendrych |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|