|
Předmět |
Založil |
Odpovědí  |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak odstranit slabé zvonění vzdáleného zvonku? |
Radomír Školař |
6 |
20987 |
15.07.2009, 22:16 od Vítězslav Vaněk |
 |
 |
Proč mám doma v elektroinstalaci pouze 150V? |
A.J.slegers |
6 |
16117 |
13.12.2009, 09:06 od zkrataz |
 |
 |
Proč mi odchází trafo od vinotéky z Ameriky? |
Petrstr |
6 |
17542 |
02.09.2009, 18:42 od Petrstr |
 |
 |
Může být funkce dotykového spínače či stmívače rušena nějakým radiovým signálem? |
Karel Mlčoušek |
6 |
24996 |
01.09.2010, 00:24 od Jan Franěk |
 |
 |
Odpadl mi zeleno/žlutý drát od drahého světla, co mám dělat? |
Radek Paos |
6 |
21342 |
21.09.2010, 12:02 od Pavel Keppler |
 |
 |
Mirně mi probíjí prietokový ohrievač, jak to řešit? |
jan Čajka |
6 |
27180 |
19.04.2007, 12:45 od J. Novák |
 |
 |
Co mi způsobuje vyšší napatie v instalaci RD? |
MilosM |
6 |
12456 |
28.10.2009, 07:08 od MilosM |
 |
 |
Kde může být příčina poblikávajícího světla? |
TOmasito |
6 |
14471 |
19.07.2007, 00:48 od Martin Kurka |
 |
 |
Co bude stát nový elektroměrový rozvaděč s jističem? |
Chmelík |
6 |
27107 |
24.12.2008, 11:15 od Pavel Horský |
 |
 |
9*- ke smazani **** varna deska |
dav |
6 |
9428 |
05.05.2008, 11:11 od František Bernard |
 |
 |
Jak ověřit extrémní spotřebu domu? |
Martin142536 |
6 |
8310 |
15.01.2024, 17:23 od Martin Novák |
 |
 |
Co může způsobovat samovolné spínání senzorového dotykového vypínače? |
Hindulák |
6 |
30011 |
19.07.2008, 04:01 od Daniel Reiský |
 |
 |
Jaká může být příčina spálené cívky stykače pro spínání boileru? |
Dlouhy |
6 |
26695 |
19.12.2010, 20:24 od Josef Pentoda |
 |
 |
Proč nefunguje levotočivý směr otáčení vrtačky? |
Andrzej Cymorek |
6 |
8514 |
22.07.2023, 11:48 od Radek Luža |
 |
 |
Jak najít závadu na zásuvkovém okruhu? |
Jirkax |
6 |
23304 |
10.08.2010, 18:44 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Proč mi u bodovek odchazi trafa? |
zdnek pěla |
6 |
27517 |
22.07.2008, 21:43 od Radek Kroutil |
 |
 |
Kdo odpovídá za funkčnost přijímače HDO a jak zjistím, že závada je v něm? |
Martin Staubert |
6 |
38634 |
22.10.2009, 17:47 od František Šohajda |
 |
 |
Proc stale bezi kompresor chladnicky? |
Honza S. |
6 |
84454 |
28.10.2008, 13:59 od Jan Alin |
 |
 |
Je mozne snizit prikon u vodniho cerpadla? |
amidamaru |
6 |
22742 |
21.07.2008, 14:47 od Radek Červený |
 |
 |
Zásuvky |
Dominik |
6 |
7507 |
06.12.2007, 08:45 od Dominik |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|