|
Předmět |
Založil |
Odpovědí  |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak odstranit závady odběrného místa - elektroměrové rozvodnice? |
TOMÁŠ K |
5 |
23604 |
02.03.2009, 13:02 od Pavel Horský |
 |
 |
Co s bojlerem s 3 zničenými topnými telesy za 6 mesicu? |
Michal Štěpaník |
5 |
26060 |
29.12.2009, 16:22 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Jak opravit poškozený kabel někde pod omítkou? |
Karel Pokoseny |
5 |
25947 |
08.01.2009, 01:44 od Mizulin |
 |
 |
Jak postupovat při výměně starého elektroměrového rozvaděče? |
Rostislav Slaný |
5 |
23474 |
12.10.2009, 21:32 od Zdeněk Mancl |
 |
 |
Mohu k přívodnímu kabelu venkovního osvětlení použít rozebíratelnou vidlici? |
Jakub M |
5 |
9638 |
28.11.2021, 08:56 od Milan Hudec |
 |
 |
Jak opravit LEDky když se mění jejich svítivost? |
Daniel Hrozek |
5 |
11361 |
14.01.2022, 10:18 od Otakar Dosbaba |
 |
 |
Může být automatická pračka zapojená přes prodlužovačku? |
Katka V. |
5 |
33218 |
09.07.2009, 13:23 od Katka V. |
 |
 |
Jak vyvést z pětikolíkové zásuvky 400V/230V? |
Heřman |
5 |
9511 |
28.10.2007, 11:21 od Georgis Fasulis |
 |
 |
Co způsobuje blikání žárovek a zásuvky? |
Jan Hajda |
5 |
31088 |
20.10.2010, 12:25 od Petr Doležal |
 |
 |
Jak upravit přechodku z kabelu 3+0 na kabel 3+N+PE? |
AVoříšek |
5 |
11138 |
06.04.2021, 04:45 od Václav Třetí |
 |
 |
Čo môže byť príčinou zmeny intenzity osvetlenia v RD? |
pekut2009 |
5 |
22292 |
09.01.2010, 14:13 od František Šohajda |
 |
 |
Vyhořela zásuvka jak postupovat jde-li o byt nájemní? |
Petr Červeň |
5 |
28419 |
10.02.2009, 19:16 od Petr Doležal |
 |
 |
Čím může být způsobeno toto podpětí? |
lukas mergl |
5 |
20470 |
26.09.2006, 17:43 od lukas mergl |
 |
 |
Proč mi nefungují zásuvky, i když v nich fázovkou změřím napětí? |
Garden |
5 |
35536 |
14.10.2009, 09:18 od Hugo K. |
 |
 |
Proč mi občas bouchne sporák? |
tomáš štefka |
5 |
21464 |
10.01.2011, 11:54 od Lukáš Malík |
 |
 |
Co mě to koplo? |
llep |
5 |
18366 |
05.04.2009, 19:34 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Odpadl mi zeleno/žlutý drát od drahého světla, co mám dělat? |
Radek Paos |
6 |
21342 |
21.09.2010, 12:02 od Pavel Keppler |
 |
 |
Která součástka je na flexe Narex pro rozběh? |
JJoseff |
6 |
10993 |
11.11.2008, 07:11 od Václav 3 |
 |
 |
Je hlučná vibrace elektroměru opodstatněný důvod k jeho výměně? |
Merick Kir |
6 |
22851 |
23.11.2008, 17:53 od Vladimír Štemberg |
 |
 |
Proč vybavuje PCH při větším odběru i z okruhů mimo tento PCH ? |
Jiří Šťotka |
6 |
16922 |
01.04.2010, 11:30 od Jiří Šťotka |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|