|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Může být veden koaxiální kabel (pro TV anténu) v souběhu se silovými kabely? |
Jiří Tuček |
1 |
27244 |
16.06.2008, 11:46 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Opravdu musí být přívod bytu třemi vodiči? |
Fanda6 |
5 |
27248 |
18.04.2008, 18:24 od Štefan Beláň |
 |
 |
Může být veden kabel CYKY za předsazenou stěnou z ytongu, a za jakych podminek? |
Radek Katolický |
8 |
27316 |
01.11.2009, 00:33 od rostislav šašvata |
 |
 |
Jaké je správné zapojení 1 fázového motoru na 2 fáze? |
Losert |
5 |
27414 |
16.10.2011, 22:08 od Rastooravec |
 |
 |
Jaká je spotřeba sazbové cívky elektroměru? |
Tomáš Voráček |
17 |
27418 |
03.09.2010, 00:12 od Václav 3 |
 |
 |
Jak chránit el. instalaci před bleskem do blízkého stožáru? |
Igor Strnad |
14 |
27457 |
15.12.2009, 23:18 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Jaká světla mohou být namontována v plynové kotelně ve školce? |
Patrik Novy |
11 |
27486 |
03.04.2009, 23:08 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Vadí stavební prach v jističích? |
Jaroslav Hlava |
5 |
27489 |
04.11.2006, 21:28 od Standa Havelka |
 |
 |
Pokud je pračka mimo koupelnu musí být zapojena také přes chránič? |
Jan Viktor |
5 |
27532 |
18.05.2008, 20:16 od František Bernard |
 |
 |
Mohu použít osvětlovací prvky pro film z cizí země? |
Aron |
14 |
27540 |
28.10.2009, 14:48 od Aron |
 |
 |
Dá se černá přípojka schovat do skříně s jističi? |
Dana2 |
11 |
27593 |
21.09.2008, 18:06 od Šipeky Michal |
 |
 |
Co kdybych jistil sporák 3x25A jističem? « 1 2 » |
Jakub_Šamša |
18 |
27634 |
04.09.2010, 13:14 od Rudolf Šála |
 |
 |
Je možné ve stávajícím rozvaděči rozdělit starou TN-C na TN-S? |
Triko |
11 |
27651 |
23.09.2008, 02:02 od Kamil Novák |
 |
 |
Lze dát za hlavní jistič další jistič se stejným proudem? « 1 2 » |
Voody |
18 |
27684 |
18.08.2011, 07:07 od Jozef BABJAK |
 |
 |
Postačí na revizi spotřebičů protokol? |
Pejcha Jiří |
7 |
27941 |
14.04.2010, 08:03 od Kamil Novák |
 |
 |
Může být sporák, sklokeramika a trouba jištěna společným jističem? |
Aleš Makovec |
5 |
28092 |
03.05.2006, 07:38 od Jiří Sedlmajer |
 |
 |
Je nutno připojit stavbu přes chránič, když stavební rozvaděč chráničem má? |
sew |
7 |
28178 |
30.07.2008, 13:05 od Jan Franěk |
 |
 |
Prý mohu mít hromosvod i na stromě!? |
Anonym |
7 |
28236 |
01.06.2008, 17:16 od ALCR |
 |
 |
Co jsem to nameril na lampicce na obrazku ? Je to normalni ? |
szt |
6 |
28300 |
24.09.2007, 16:22 od Jan Alin |
 |
 |
Co mám dělat, když se mi nezdá vyúčtování spotřeby od ČEZ? |
Jitka D. |
8 |
28319 |
04.03.2010, 19:04 od Fuk Tomáš |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|