|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak napojit nový vypínač v místnosti? |
Milan22 |
4 |
28034 |
18.01.2010, 19:43 od Václav Pešek |
 |
 |
Jak zapojit lustr s dvěma dráty a třemi svorkami? |
Dušan K. |
6 |
27964 |
16.03.2008, 08:39 od Dušan K. |
 |
 |
Jak zapojit domovní zvonek místo domácího telefonu? |
Radomil Štosek |
5 |
27923 |
07.04.2011, 08:47 od Václav 3 |
 |
 |
Jakou použít vidlici na přívodním kabelu pro čerpadlo 3f+PEN? |
LUKYN |
11 |
27813 |
01.02.2009, 16:39 od Petr Doležal |
 |
 |
Kdo odborně zapojí třífázový motor na jednu fazi? « 1 2 » |
Renata Vitíková |
19 |
27766 |
03.02.2012, 09:54 od Václav 3 |
 |
 |
Jak připojit dvouplotýnkovou varnou desku? |
Sládek1 |
8 |
27749 |
17.06.2008, 09:16 od Patrik Augustin |
 |
 |
Existuje nějaká norma, kolik kabelů lze umístit do jedné lišty? |
Petr Jindra |
2 |
27689 |
05.07.2008, 07:45 od Štefan Beláň |
 |
 |
Ako správne postupovať u vedeni nad sadrokartónom? |
rider126 |
6 |
27655 |
06.08.2010, 19:43 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Lze vest v jedne liste kabely 230V a 12V? « 1 2 » |
Igor.g |
25 |
27609 |
15.02.2024, 12:27 od Miroslav Revús |
 |
 |
Kde je vstup u dvoupólového proudového chrániče OEZ? |
pslavaa |
2 |
27597 |
17.10.2009, 19:01 od pslavaa |
 |
 |
Jak správně provést odbočky k LED páskům na schodišti? « 1 2 » |
Honzik1 |
25 |
27565 |
07.06.2021, 17:56 od Jiří_Hrubý |
 |
 |
Ako upevniť jímaciu tyč bleskozvodu? |
Tibor Szeles |
10 |
27436 |
12.09.2010, 21:14 od Kamil Novák |
 |
 |
Co je třeba pro zapojení myčky v kuchyni? |
Bone |
2 |
27281 |
30.10.2008, 00:42 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Jak zapojit kovovou skříňku v koupelně na dva zelenožluté a fázi? |
Martin R |
14 |
27138 |
03.11.2010, 11:48 od Vladimír Přibyl |
 |
 |
Jak zapojit vodiče u zásuvky, která má u fáze jen jeden šroub? |
janfo |
3 |
27092 |
10.06.2008, 18:51 od janfo |
 |
 |
Poradíte mi se spouštěním výkonového toroidního trafa? |
pavelt |
7 |
26877 |
20.09.2006, 11:53 od Ivo Strasil |
 |
 |
Jak mám zapojit třífázový motor do hvězdy a taktéž zásuvku k němu? |
chairmann |
5 |
26685 |
06.07.2010, 15:07 od chairmann |
 |
 |
Jak připojit elektrický sporák Beko? |
makyyyy |
5 |
26628 |
03.02.2011, 16:50 od Rudolf Šála |
 |
 |
Jakou potřebuji vyhlášku pro zapojování elektrospotřebičů? |
Honziiik |
16 |
26366 |
05.11.2008, 22:15 od Stanislav Školník |
 |
 |
Kam se umísťuje hlavní jistič? |
Lakatos |
9 |
26249 |
29.02.2008, 20:37 od Pavelka Květoslav |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|