Jmenuji se Jiří Němeček a jsem produktovým specialistou ve firmě KOPOS. Rád bych reagoval na vaše připomínky, za které vám zároveň

. Již před časem jsme se pustili do úprav všech krabic, které se osazují do dutých stěn. Kromě jiného došlo k úpravám lemů, které již není potřeba zahlubovat. S touto skutečností jsme přestali vyrábět zahlubovací břit, který jsme dodávali k pilovým vrtákům. Zahlubovací břit byl speciální kovový talířek opatřený dvěma řeznými hroty, které nařízly vrchní papír sádrokartonu a vytvořily tím prostor, kde se dříve mohutný lem schoval. Byl to náš výrobek. Pilové vrtáky jako takové nakupujeme, je to pro nás obchodní zboží. Vždy se snažíme vybrat takové, aby byly kvalitní, bimetalové a plnily to, co od nich zákazníci očekávají.
Lem krabice je velice důležitá součást, která se při instalaci postará o to, aby krabice nepropadla do vyvrtaného otvoru. Zpětnou vazbou od zákazníků a i z vlastních zkušeností postupně došlo ke změnám této části krabic. Nyní je většina přístrojových krabic z naší produkce opatřena tenkým lemem, případně lemem, který je zkosený a který se částečně schová ve vyvrtaném otvoru. Proběhlo i testování na běžně dostupných přístrojích. Většina osazovaných vypínačů i zásuvek má tu vlastnost, že mezi kovovým, případně plastovým třmenem a rámečkem je prostor, ve kterém se takto upravené lemy bezpečně schovají. Bohužel existují i přístroje, které žádný prostor mezi třmenem a překrývacím rámečkem nemají. To potom způsobuje problémy nejen u krabic do dutých stěn ale například i u krabic, které jsou zabudované pod omítku a jsou částečně utopené (stačí již 1 mm). Při fixaci těchto přístrojů dochází k částečném prohnutí třmenu a vystupující rohy třmenů se následně postarají o „odstávání“ rámečku. S výrobci těchto přístrojů jsme v úzkém kontaktu a vzájemně jednáme o změnách, které by tyto neduhy vyřešily.