|
Předmět  |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Proč se mi objevují mezi vodiči napětí 120V a 90V? |
japato |
8 |
25537 |
05.11.2009, 00:33 od standa1951 |
 |
 |
Proč se mi po zkratu objevila fáze na nulovém vodiči ? |
Jindra Zemánek |
10 |
29323 |
25.08.2009, 12:02 od Jindra Zemánek |
 |
 |
Proč se mi přepálila pojistka v HDS? « 1 2 » |
Aleš K. |
32 |
47674 |
23.07.2010, 21:19 od Petr Doležal |
 |
 |
Proč se mi z kuchyňského okruhu vrací fáze? |
Pavel Potucký |
12 |
19443 |
22.02.2009, 17:59 od Pavel Potucký |
 |
 |
Proč se opálil kabel od pračky? |
Patrik P. |
6 |
7706 |
22.03.2024, 12:14 od Peter Munka |
 |
 |
Proč se po odpojení PEN v 3f rozvodu ozvalo z pračky a TV bum prásk? « 1 2 » |
elektrikaramater |
34 |
61073 |
26.12.2011, 09:16 od Jan Alin |
 |
 |
Proč se po vypnutí prúdového chrániča sa objaví L na N? |
Ziman Juraj |
6 |
18383 |
29.06.2010, 22:12 od Jan Kelbich |
 |
 |
Proč se ponorné čerpadlo se asi po minutě vypne? |
Eskymak |
8 |
11005 |
29.04.2021, 15:46 od Eskymak |
 |
 |
Proč se přehřívá jistič? « 1 2 3 » |
Olda Brkoslav |
38 |
51370 |
24.03.2012, 06:47 od dolac |
 |
 |
Proc se prehrivaji usporne zarovky ve stropnim svitidle a pachnou? |
Katerina |
4 |
25539 |
03.01.2010, 18:24 od Lukáš Malík |
 |
 |
Proč se spálí antenní zesilovač « 1 2 » |
Zálešák |
22 |
59178 |
28.11.2008, 20:58 od Jaroslav Ferst |
 |
 |
Proč se u dvou různých sporáků extrémně přehřívá krycí skříň? |
Vojtěch Bořil |
9 |
10217 |
26.06.2023, 14:50 od Václav Třetí |
 |
 |
Proč se u halogenoveho reflektoru opakovane nici keramicka patice? |
Jan N |
6 |
11728 |
25.02.2008, 21:08 od Radek Červený |
 |
 |
Proč se větrák s časováním na WC zpomaloval 30 dnů až se přestal točit úplně? |
Aleksandar |
2 |
4601 |
30.11.2022, 10:40 od Aleksandar |
 |
 |
Proč se zcela nezhasnou diodové žárovky ovládané elektronickým spínačem? |
Zikmund MORAWIEC |
10 |
29994 |
01.09.2009, 14:59 od Jindra2 |
 |
 |
Proč spínačky spustí bojler i při vysokém tarifu? |
Franta Web |
7 |
20452 |
08.10.2009, 09:23 od Václav 3 |
 |
 |
Proc stale bezi kompresor chladnicky? |
Honza S. |
6 |
84453 |
28.10.2008, 13:59 od Jan Alin |
 |
 |
Proč stále odchází úsporná žárovka pouze v jedne objímce u lustru se 4mi? |
Petr Mustil |
3 |
22258 |
07.03.2009, 22:28 od Martin1564 |
 |
 |
Proč stmívač osvětlení ruší audiosoustavu? |
Míra Vacík |
7 |
10992 |
06.02.2010, 10:05 od Otakar Dosbaba |
 |
 |
Proč studený boiler vyhazuje fíčko? |
milan61 |
2 |
17962 |
26.01.2009, 10:46 od František Šohajda |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|