|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Proč žárovka chvilkově problikává a pak normálně svítí? |
L.J. |
10 |
20901 |
24.01.2022, 13:43 od L.J. |
 |
 |
Jak odstranit napeti z nulaku? |
Miroslav Pech |
2 |
20957 |
05.09.2010, 15:28 od Radek Červený |
 |
 |
mohu nahradit síťový transformátor u nabíječky akuvrtačky impulzním zdrojem? |
Radislav |
3 |
20976 |
30.09.2010, 21:41 od Václav Pešek |
 |
 |
Jak odstranit slabé zvonění vzdáleného zvonku? |
Radomír Školař |
6 |
20988 |
15.07.2009, 22:16 od Vítězslav Vaněk |
 |
 |
nechybí u nefungujícího bojleru uzemnění? |
jaronin |
4 |
20990 |
19.01.2009, 17:08 od Jaronin |
 |
 |
Je možné aby probíjela voda z kohoutku? |
Lea |
4 |
21074 |
15.05.2010, 18:25 od Pavel Horský |
 |
 |
Ako vznikne potencionál mezi spojeným PEN a vodovodom? |
vsstroj |
6 |
21153 |
13.09.2010, 11:25 od Jan Alin |
 |
 |
Jak vyřešit, aby nevypínal hlavní jistič po každém zapnutí hl. vypínače? |
J. Barek |
10 |
21199 |
29.09.2009, 06:34 od Václav 3 |
 |
 |
Odpadl mi zeleno/žlutý drát od drahého světla, co mám dělat? |
Radek Paos |
6 |
21342 |
21.09.2010, 12:02 od Pavel Keppler |
 |
 |
Jak si udělat rekonstrukci instalace bez elektrikáře? |
Pavel Odjinud |
15 |
21418 |
11.08.2008, 23:24 od Jiří Rybnikář |
 |
 |
Je možné, že elektrická zástrčka v dome nestačí napájat obyč. TV? |
Viera |
6 |
21453 |
10.02.2006, 06:43 od Jaroslav Kořínek |
 |
 |
Proč mi občas bouchne sporák? |
tomáš štefka |
5 |
21466 |
10.01.2011, 11:54 od Lukáš Malík |
 |
 |
Proč při připojení zářivky proudový chránič odpojí obvod? |
milan bláha |
2 |
21469 |
26.10.2008, 07:59 od Václav 3 |
 |
 |
Proč naměřím napětí fázovkou na nuláku a ochranném vodiči na světle? |
Timmy Novak |
4 |
21497 |
23.06.2010, 23:06 od Míra+ |
 |
 |
Můžete mi pomoci s nefunkčními zásuvkami po té, co jsem připojil lustr? |
Mar10 |
10 |
21565 |
03.12.2008, 13:37 od Jan Franěk |
 |
 |
Co se zbylým zelenožlutým vodičem v koupelně? |
marecek111 |
11 |
21629 |
31.01.2009, 18:25 od Pavel Horský |
 |
 |
Proc mi sviti LED pri vypnutem jistici? |
Choutka L |
4 |
21686 |
10.10.2010, 22:36 od Choutka L |
 |
 |
Jak se projeví porucha mrazáku na celkové spotřebě? |
Robert Vozka |
4 |
21688 |
10.06.2012, 10:46 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Nemá někdo schéma svářečky TMB-125-1? |
Jiří ALBRECHT |
1 |
21795 |
01.10.2005, 22:04 od Miloslav Janoušek |
 |
 |
Proč občas padá jistič před elektroměrem? « 1 2 3 » |
Jiří Celler |
42 |
21963 |
15.03.2022, 09:56 od Jiří Celler |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|