|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak se profesionálně opravuje poškozené vedení? |
Roman-W |
6 |
19210 |
12.12.2011, 08:49 od Daniel Hudzík |
 |
 |
Proč mi fázovka svítí na svorkách PEN v zásuvce, ale v rozvodné krabici už ne? |
pigy |
6 |
19216 |
20.09.2009, 18:43 od Lukáš Malík |
 |
 |
Kde přesně měrit proud na jističích v rozvodové skříni? |
Roman xxx |
4 |
19372 |
02.05.2010, 13:41 od František Šohajda |
 |
 |
Proč mi u nové instalace při prasknutí žárovky vypadne hlavní jistič? |
sisa |
4 |
19374 |
23.07.2010, 14:15 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Jak správně prodloužit kabel 220 (230V) v zemi ? |
Roman Vopršal |
2 |
19402 |
08.03.2009, 18:32 od Jan Franěk |
 |
 |
Proč se mi z kuchyňského okruhu vrací fáze? |
Pavel Potucký |
12 |
19444 |
22.02.2009, 17:59 od Pavel Potucký |
 |
 |
Proč vypadávají pojistky při připevnění zásuvky? « 1 2 » |
Simon278 |
21 |
19462 |
23.09.2024, 11:33 od Václav Třetí |
 |
 |
Jak správně uchytit krabice pro zásuvku v umakartové koupelně? |
Victor |
13 |
19484 |
17.12.2007, 10:41 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Lze prodloužit přívodní kabel Al do bytu v panelovém domě? |
Petr B. |
11 |
19549 |
27.07.2021, 14:32 od Petr B. |
 |
 |
Proč blikají světla a brní zeď? |
Denisa |
2 |
19555 |
17.05.2010, 08:20 od František Šohajda |
 |
 |
Co je na zapojení vypínače špatně? |
Pavel Kalenda |
17 |
19585 |
23.11.2023, 14:31 od Miroslav Revús |
 |
 |
Co mohu udělat proto abych rozdělil rozvaděč měření na dva? |
Honza Datum: 5.5.2003 |
3 |
19620 |
05.07.2004, 19:51 od Bill Datum: 7.5.2003 |
 |
 |
Je možné zapojit elektrokotel v koupelne nad vanu v zone 0? |
Ferdinand Nový |
4 |
19622 |
18.06.2009, 07:59 od Pavel Horský |
 |
 |
Prečo mi skúšačka detekuje napätie na nezapojenom vodiči? |
MaBe |
5 |
19625 |
07.09.2009, 20:30 od MaBe |
 |
 |
Mohu rozšířit samostatný zásuvkový okruh pro napájení pračky? |
Radek Hladil |
5 |
19755 |
06.05.2009, 21:09 od Václav Málek |
 |
 |
Co udělat s neuzemněným zelenožlutým vodičem v koupelně? |
Miso Sipeky |
3 |
19803 |
07.05.2008, 09:36 od Miso Sipeky |
 |
 |
Kde se bere napětí na vypnutém schodišťovém vypínači? |
motol aw |
5 |
19857 |
19.11.2008, 10:02 od Václav 3 |
 |
 |
Co je potřeba pro rekonstrukci elektroinstalace? |
Jana P. |
5 |
19888 |
17.09.2010, 23:26 od Marek Lukavský |
 |
 |
Co s jističem po zkratu? |
Michal Pavelka |
4 |
19996 |
07.11.2006, 14:33 od Milan Jaškanič |
 |
 |
Kdo poradí jak mám opravit zásuvkový obvod který je občas bez napětí? |
Kiki_11 |
9 |
20043 |
29.01.2021, 11:20 od Jan Bocek |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|