|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Jak je složitá příprava bytu na třífázovou přípojku? |
Zdeňka Lapáčková |
4 |
15535 |
06.09.2010, 22:41 od Tomáš Kahánek |
 |
 |
Mohli byste mi odstranit závadu padajícího proudového chrániče? |
JJoseff |
6 |
15641 |
02.01.2008, 12:33 od Valter Mayer |
 |
 |
Je možné v chatě při výměně elektroměru zanechat původní instalaci? |
Petr Zatloukalů |
1 |
15717 |
14.02.2009, 10:07 od Michal Slabý |
 |
 |
Jak vyřešit mírně svítící signalizace NT? |
Pavel Hroza |
5 |
15825 |
16.01.2008, 11:15 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Jak mám sám vyřešit problém s nefunkčním HDO? |
Jiří Koprnický |
12 |
15902 |
31.05.2022, 13:12 od Jiří Koprnický |
 |
 |
Kde mohu vypnout obvody bytové instalace, kvůli výměně panel. krabic? |
Wyfka |
5 |
15929 |
24.04.2009, 14:56 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jaká jsou kritéria pro rekonstrukci elektroinstalace? |
Jaroslav Cimrman |
10 |
15933 |
25.06.2021, 20:54 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Čo môže spôsobovať zvýšený odber u žiarivkových svietidiel? |
Oliver Mička |
7 |
15944 |
20.10.2010, 21:56 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Co dělat, když mi v podnájmu probíjí zásuvky? |
Jana z Budějovic |
3 |
15962 |
28.01.2009, 13:58 od Robert Fišer |
 |
 |
Proč mi vybavuje proudový chránič, po provizorním připojení rozestavěného domu? |
Daniel Dědek |
5 |
15964 |
29.08.2009, 18:34 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
K čemu slouží 1MΩ rezistor mezi fází a kostrou topného tělesa? « 1 2 » |
Petr Gregor |
22 |
16026 |
26.07.2023, 20:07 od František Ševčík |
 |
 |
Ako odstrániť elektrostaticku elektriku? |
franto |
5 |
16116 |
22.02.2008, 13:44 od Hynek Bureš |
 |
 |
Proč mám doma v elektroinstalaci pouze 150V? |
A.J.slegers |
6 |
16116 |
13.12.2009, 09:06 od zkrataz |
 |
 |
Proč u rodinného domu vybavuje nepravidelně hlavní jistič? |
Radek Š. |
7 |
16128 |
11.03.2010, 21:27 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jak vyměnit napájecí přívod u ždímačky? |
Antonín Hor. |
3 |
16411 |
16.12.2010, 15:50 od Petr Doležal |
 |
 |
Jsou "zlepšováky" pro odstranění blikání spořivek v souladu s vyhláškou? |
MaK |
2 |
16571 |
15.04.2010, 11:54 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Postačí posílit stávající vedení o další kabel CYKY 5Cx2,5? |
Jaker |
4 |
16602 |
25.10.2007, 10:37 od Jaker |
 |
 |
Poradíte mi prosím co dělat po zkratu v zásuvce? |
Petra 100 |
2 |
16641 |
09.01.2008, 09:04 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Prečo vyhadzuje svetelný okruh istič po prvom občas aj po druhom nahodení? |
Tomáš Bódi |
3 |
16705 |
27.10.2010, 21:29 od Oliver Mička |
 |
 |
Jak správně předělat osvětlení ve staré koupelně? |
Martin Lysý |
2 |
16728 |
22.08.2010, 23:58 od Tomáš Chovanec |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|