|
Předmět |
Založil  |
Odpovědí |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Mám nárok jako pouhý nájemník být seznámena s revizní zprávou? |
Neužilová |
4 |
24289 |
06.08.2008, 20:36 od dolac |
 |
 |
Může se připojit na elektronický předřadník 2x39W pouze jedna zářivková trubice? |
NNNTomas1 |
12 |
39858 |
07.11.2008, 09:15 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Lze rozvodnici překrýt dřevěnou skříňkou? |
Nod |
3 |
7084 |
18.04.2021, 15:49 od František Šohajda |
 |
 |
Má smysl předělat obvod TN-C na TN-S bez přizemnění bodu rozdělení? « 1 2 3 » |
Nod |
44 |
34313 |
23.08.2021, 07:56 od Tom Macků |
 |
 |
Mohu ponechat takto zapojené zásuvky? |
Norbert D2 |
8 |
46727 |
29.10.2010, 16:35 od M.Marek |
 |
 |
Je možné, aby spotřebiče byly v provozu i mimo pracovní dobu? |
Novák Libor |
8 |
17723 |
11.02.2008, 16:44 od Milan Karvánek |
 |
 |
Ako spravne chranit tento typ kominu proti blesku? |
Novotny_K |
1 |
16692 |
19.06.2009, 21:12 od ALCR |
 |
 |
Je tato ochrana parabolickej antény pred úderom blesku urobená dobre? |
novy1 |
14 |
27235 |
05.08.2012, 10:21 od Patúc Jaroslav |
 |
 |
Jak se odečítaly výsledky starých mechanických elektroměrů? « 1 2 3 » |
Nylix |
43 |
28445 |
19.12.2023, 00:40 od Václav Třetí |
 |
 |
Jsou potřeba dva kabely pro zasuvky a světla? « 1 2 3 » |
O. HošeK |
51 |
59129 |
13.02.2012, 14:42 od Ján Garaj |
 |
 |
Prečo sa nedá znovu nahodiť prúdový chránič na zásuvkách v byte? |
občan |
1 |
8671 |
31.01.2009, 19:08 od Pavel Horský |
 |
 |
Od kdy platí , že musí být v koupelně proudový chránič? |
Obyčejný člověk |
9 |
43181 |
19.06.2008, 23:08 od Bartoň Jiří |
 |
 |
Záleží na zapojení zdířek v zásuvce pro 230V? |
Ocean |
14 |
34980 |
25.10.2010, 09:21 od ocean |
 |
 |
Může se dle platných norem použít na zásuvkový obvod vodič CYKY 3x 1,5 Cu? « 1 2 » |
okurka |
33 |
60315 |
19.01.2009, 00:02 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jaká má být vzdálenost trafa od RD? |
Olicec |
4 |
7595 |
26.08.2009, 15:35 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Bude kábel 1-AYKY 4x25 stačit na 400m pri maximalnom odbere 25A? |
Oliver Mička |
16 |
46141 |
28.12.2009, 11:07 od Miroš Jan |
 |
 |
Jsou bezpečnostní zóny v kuchyni stejně jako v koupelně? |
Ondřej Antony |
5 |
43280 |
29.12.2008, 13:25 od Ondřej Antony |
 |
 |
Lze zásuvky ve 4rámečku pospojit vodiči 1,5mm2 Cu a jistit 16A? |
Ondřej Černý |
1 |
8030 |
11.06.2024, 11:38 od Peter Munka |
 |
 |
Nevadí když nechám zeleno/žlutý vodič u svítidla nepřipojen? |
ondrej Jahel |
1 |
18686 |
26.01.2009, 14:59 od ALCR |
 |
 |
Je nutná izolace proti požáru v případě instalace zásuvek do dřevěné stěny? |
ondrejondrejondrej |
4 |
11555 |
30.03.2010, 21:51 od František Sichinger |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|