|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Lze připojit historický lustr i přes to, i přes vysoký přech. odpor jeho částí? |
rozlivka jiri |
1 |
18404 |
26.05.2008, 22:09 od Milan Karvánek |
 |
 |
Je možné umístit v koupelně nad sebe bojler a plynový kotel? |
Kopecký Miloš |
3 |
18427 |
01.04.2010, 15:53 od rejpal2 |
 |
 |
Musí se při prodloužení kabelu provést znovu revize? |
Michaela CZ |
2 |
18499 |
18.04.2021, 21:08 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Mohu v rozvodnici vodič PEN rozdělit na PE a N? |
Radek Váczy |
3 |
18669 |
05.10.2006, 19:49 od Milan Karvánek |
 |
 |
Je ve světelném okruhu fáze na zeleném nebo černém vodiči? |
Fireman99 |
2 |
18680 |
31.03.2010, 13:29 od Pavel Horský |
 |
 |
Nevadí když nechám zeleno/žlutý vodič u svítidla nepřipojen? |
ondrej Jahel |
1 |
18681 |
26.01.2009, 14:59 od ALCR |
 |
 |
Jaká platí pravidla pro umísťování zásuvek v kuch. lince? |
Vaněk Roman |
15 |
18710 |
19.03.2008, 15:31 od Hulkins |
 |
 |
Co mohlo způsobit zabrnění při výměně pojistky? |
Jakub Janda |
11 |
18783 |
01.06.2009, 10:52 od Jakub Janda |
 |
 |
Je možné tahat po střeše souběžně s drátem hromosvodu UTP kabel ? |
Roman Hájek |
17 |
18828 |
08.08.2011, 14:54 od Pavel Horský |
 |
 |
Prý podle nějaké normy nesmí být nic nad vanou? |
Josef Rejman |
8 |
18862 |
16.11.2007, 20:59 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Pokud se přidá jedno světlo je potřeba revize? |
eMichal |
2 |
18904 |
22.05.2008, 20:39 od Milan Karvánek |
 |
 |
Bude ventilátor 3F/480W fungovat při CU1,5 na délce 80m? |
Host_Petr |
7 |
19020 |
29.09.2008, 17:49 od Josef Drda |
 |
 |
Je v pořádku vést uzemnění pro rozvaděč v podlaze RD? |
Lenka D. |
16 |
19086 |
12.08.2023, 13:05 od Milan Jakeš |
 |
 |
Jsou bezpečné světelné spínače bez nulového vodiče přes pomocný kondenzátor? « 1 2 » |
Petr Styx |
25 |
19091 |
20.01.2023, 15:06 od Václav Třetí |
 |
 |
Čekali byste v supermarketech pro koncové spotřebitele odborné detaily? |
Miroslav Minařík |
10 |
19115 |
22.06.2010, 17:52 od Jan Alin |
 |
 |
Je možné do zásuvky 230V připojit pevný rozvod místnosti? |
Jaroslav Roast |
4 |
19225 |
21.10.2009, 12:36 od Jaroslav Roast |
 |
 |
Jakou životnost mají elektrické přímotopy? |
TOMÁŠ KLIMECKÝ |
3 |
19265 |
28.10.2008, 17:42 od sniper 76 |
 |
 |
Mohu z třífázové zásuvky napájet jednofázově osvětlení pergoly? |
Martin Sokup |
3 |
19305 |
01.06.2007, 20:17 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Jak má vypadat kabel pro přívod rozvaděče pro 2NP? « 1 2 » |
Michal Melzer |
26 |
19378 |
06.08.2023, 22:15 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Jaké je minimální jištění pro el. troubu? |
JPMB |
1 |
19389 |
21.05.2008, 12:54 od Jirka Š. Svejkovský |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|