|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Je možné vést kabel ve společném výkopu s odpadem? |
Dlouhý |
1 |
16967 |
23.03.2010, 12:39 od Pavel Šebesta |
 |
 |
Zkontrolovali byste vyúčtování oprav zda jsou ceny přiměřené? |
JT_2009 |
9 |
16989 |
22.01.2009, 13:43 od Jan Alin |
 |
 |
Je možné umístit domovní rozvaděč na hranici schodů? |
Martin Kozlík |
5 |
17036 |
16.11.2009, 18:35 od František Šohajda |
 |
 |
Je možno nahradit vedení 5x4mm vedením 10x2,5mm? |
Hugo K. |
6 |
17185 |
13.08.2009, 06:50 od František Šohajda |
 |
 |
Za akých podmienek lze mít zásuvky nad drezom? |
Pavol Randík89 |
5 |
17227 |
25.11.2008, 14:13 od Miroslav Revús |
 |
 |
Je třeba provést rekonstrukci elektriky v bytě pokud chybí zeleno/žlutý vodič? |
Aerley |
17 |
17259 |
28.08.2008, 23:05 od tatarák |
 |
 |
Může spotřebitel vyměnit tělesa v chodníkovém osvětlení? |
JardaJ |
4 |
17266 |
25.01.2007, 22:23 od Kamil Novák |
 |
 |
Co se stane pokud si spletu u motoru modrý vodič s fázovým? |
Anonym |
2 |
17379 |
12.04.2009, 14:52 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Musí být ve staveništní buňce proudový chránič ? |
jaroslav Bašta |
10 |
17492 |
15.08.2006, 09:56 od Štefan Beláň |
 |
 |
Je správné vedení k RD s jističem 3x25A kabelem 4x10mm2? |
Tomáš Draksl |
2 |
17513 |
30.10.2006, 10:53 od Milan Jaškanič |
 |
 |
Má špatný vliv nový elektrický rozvaděč pro 90 domů v těsné blízkosti pozemku? |
Zoltán Bíró |
1 |
17520 |
17.05.2008, 12:01 od František Leopold |
 |
 |
Je v pořádku elektrický vařič s dvoužilovým kabelem? « 1 2 » |
Radek Kovačík |
19 |
17632 |
13.12.2023, 07:48 od Václav Třetí |
 |
 |
Projde elektroinstalace revizí po odpojení nevyhovující části? « 1 2 » |
tronda |
20 |
17642 |
31.08.2023, 08:54 od Milan Hudec |
 |
 |
Moze sa elektrika viest docasne v liste po mure ked je byt obyvany? |
Corej |
2 |
17703 |
27.10.2009, 10:01 od Corej |
 |
 |
Mohu připojit moderní lednici na centrálu Scheppach? |
Mini-AK |
4 |
17711 |
25.05.2025, 12:36 od Jan Franěk |
 |
 |
Vedení napájecího kabelu |
Karel Šantora |
2 |
17716 |
24.09.2008, 21:40 od Jan Alin |
 |
 |
Je možné, aby spotřebiče byly v provozu i mimo pracovní dobu? |
Novák Libor |
8 |
17723 |
11.02.2008, 16:44 od Milan Karvánek |
 |
 |
Kto má zabezpečiť ochranu pred bleskom, při dodatečné montáži klima na střechu? |
Jaroslav Klč |
6 |
17783 |
14.02.2009, 11:29 od Ľudovít Horváth |
 |
 |
Je normální mít v paneláku 50 V na kabelu, který má být bez napětí? |
Stana Solansky |
8 |
17785 |
20.02.2011, 10:38 od Stana Solansky |
 |
 |
Kde je možné někde zjistit jakou má elektrikář kvalifikaci v elektrotechnice? |
r. |
5 |
17803 |
18.05.2008, 12:39 od Radek Červený |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|