Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Připojení do energetické sítě nn (nízkého napětí
| | |-+  Jaký je termín zpětného zaplombování domovního rozvaděče po rozplombování?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jaký je termín zpětného zaplombování domovního rozvaděče po rozplombování?  (Přečteno 19146 krát)
Petr Zaa
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« kdy: 03.07.2011, 21:30 »

Budu dělat nový hlavní přívod z domovního rozvaděče na chodbě do bytu a výměnu jističe se stejnou hodnotou.
Potřebuji k tomu rozplombovat hlavní rozvaděč na chodbě.
Až to rozplombuji, tak o tom informuji ČEZ a jakou dobu na to mám, než mi to přijedou zase zaplombovat?
Abych stihl i revizi.
Zajímají mě i RWE a EON.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #1 kdy: 04.07.2011, 08:39 »

Zavolejte než budete odtrhávat plombu na jejich zákaznickou linku...tak vám řeknou vše co potřebujete !
Všechno stihnete...děl ají to tisíce elektrikářů... . tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
IM
« Odpověď #2 kdy: 04.07.2011, 09:42 »

Až to rozplombuji, tak o tom informuji ČEZ a jakou dobu na to mám, než mi to přijedou zase zaplombovat?
Změňte pořadí úkonů, jak vám radí kolega Šohajda.  Kroutím očima
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Mužík
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 04.07.2011, 13:56 »

E.On - standart 14 dnů
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2A,E2B - Jihomoravský kraj - Břeclavsko
tel.: +420605/473004
email: petr.muzik@atlas.cz
Martin Šedivý
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 04.07.2011, 20:54 »

ČEZ 10 dnů.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Aktuální slova (1)

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.046 sekund, 23 dotazů.