|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Proč je L a PEN propojeno? |
Martin Vrabec |
2 |
14333 |
19.01.2008, 14:46 od Milan Karvánek |
 |
 |
Jaký typ jističe zvolit pro nahradu snýtované ITV jističe? « 1 2 » |
Jiří Vízek |
22 |
14284 |
22.02.2022, 17:31 od Václav Třetí |
 |
 |
Jak řešit situaci, když čerpadlo vyhazuje FI? |
Ladislav Moravec |
2 |
14230 |
24.07.2009, 08:41 od Václav 3 |
 |
 |
Musí být kompletní rekonstrukci místnosti na TN-S+FI pro získání revize? |
Šlezingr Jan |
4 |
14220 |
18.02.2008, 01:45 od Jiří Fuksa |
 |
 |
Je v pořádku, že ve skříni s jističi "lupne" při sepnutí nízkého tarifu? |
Honza Pirek |
3 |
14132 |
17.07.2010, 15:35 od Rudolf Šála |
 |
 |
Jakou příčinou mi nohou stále hořet trafa bodovek? |
ondrej DIDI |
1 |
14124 |
09.10.2009, 08:39 od Radek Červený |
 |
 |
Kam mi zmizel proud?? |
Pepa student |
16 |
14049 |
17.03.2008, 13:50 od Václav 3 |
 |
 |
Jaký vodiče použít k nastavení přívodního vedení bodovkám? |
Stanislav Školník |
4 |
14026 |
05.04.2008, 02:09 od Jura Krikl |
 |
 |
Co dělat s vyhořelým trafem u halogenového osvětlení? |
tomasikk |
4 |
13930 |
19.04.2008, 18:53 od Lukáš Rotrekl |
 |
 |
Jak objasnit důvod poruchy topné spirály grilu? |
Cooper73 |
13 |
13734 |
18.11.2022, 13:24 od Václav Třetí |
 |
 |
Jak prodloužit svit osvětlení na schodišťovém automatu? |
Bone |
5 |
13686 |
26.04.2008, 08:33 od František Šohajda |
 |
 |
Jak svépomocí opravit domovní zvonek? |
frantisek6969 |
2 |
13646 |
08.04.2025, 10:25 od jan as x |
 |
 |
Může starý hlavní jistič vybavovat protože je vadný? |
Oscar |
13 |
13626 |
14.05.2021, 16:56 od Peter Munka |
 |
 |
Proč podlahové vytápění a LED světla bzučí? |
milan valda |
11 |
13536 |
31.03.2023, 07:11 od Jan Franěk |
 |
 |
Proč mám nekompletně provedenou rekonstrukci el. instalace bytu? |
Martin z Hor |
6 |
13519 |
02.04.2009, 13:13 od mhendrych |
 |
 |
Jak zrušit u obvodu boileru jeho blokování nízkým tarifem? |
Ruda V. |
11 |
13508 |
10.02.2009, 20:31 od Fojtík Jaroslav |
 |
 |
Jak si poradit s chybějícím vodičem k ventilátoru? |
Tomáš Strnadel |
1 |
13472 |
09.03.2009, 08:19 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Pokud mi chybí vodič pro napájení termostatu, musím použít jiný? |
JJoseff |
2 |
13398 |
28.08.2008, 06:35 od František Jiráček |
 |
 |
Jak lze ztlumit hlasitosti vyzvánění u DT? |
Danni |
4 |
13360 |
06.02.2008, 00:37 od Miroslav Lampart |
 |
 |
Proč jistič vypne, když začne pračka ohřívat vodu? |
Anonym |
3 |
13276 |
05.11.2009, 19:31 od Jan Lukáš |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|