|
Předmět |
Založil |
Odpovědí  |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Aký je výkon elektromotora zapojeného do trojuholníka? |
Jozef Minár |
14 |
37049 |
29.09.2010, 11:24 od Martin Kurka |
 |
 |
Co může být příčinou, že trubicová zářivka nevydrží déle než půl roku? |
Ondra Blaha |
14 |
28945 |
24.11.2010, 08:09 od Petr Doležal |
 |
 |
Jak zabránit vlhkosti v zásuvce s proudovým chráničem? |
Paja Vlcak |
14 |
25525 |
09.01.2015, 19:51 od Milan Hudec |
 |
 |
Jak správně postupovat při drobných oprávách elektroinstalace? |
xyx |
14 |
28635 |
06.04.2010, 07:41 od Radim Strycharski |
 |
 |
Je v pořádku pokud vypnuté spotřebiče probíjí? |
alena2 |
14 |
35082 |
24.08.2010, 22:04 od Rudolf Šála |
 |
 |
Jak zabránit tomu, aby trouba vyhazovala hlavní jistič bytu? |
Ondřej Kozumplík |
14 |
29142 |
06.05.2010, 16:10 od Ondřej Kozumplík |
 |
 |
Jak otestovat rychlost vypínání proudového chrániče? |
Milan Krúpa 2 |
14 |
12193 |
27.04.2022, 18:37 od Milan Krúpa 2 |
 |
 |
Přestalo mě svítit jedno světlo VO, jak zjistit co mu chybí ke spokojenosti? |
Rožnovský Miroslav |
14 |
32026 |
21.10.2009, 17:43 od Jan Lukáš |
 |
 |
Mohu použít pro instalaci starý kabel 4x1,5 abych nemusel kupovat nový? |
marián dlugoš |
15 |
34700 |
06.01.2009, 18:46 od Petr Doležal |
 |
 |
Proč mi při natahování jističe vypadává proudový chránič? |
Miroslav Dvořák |
15 |
28659 |
07.02.2011, 23:39 od Jirka Hub |
 |
 |
Proč mi opakovaně shořela zářivka v kuchyni? |
off01 |
15 |
37491 |
19.03.2007, 21:27 od Ladislav Rešl |
 |
 |
Proč nám stále vypadává hlavní jistič paneláku? |
R.Š. |
15 |
32040 |
29.11.2008, 03:46 od Václav 3 |
 |
 |
Co zajistit pro rekonstrukci elektroinstalace rodinného domu? |
Matej Čičo |
15 |
42272 |
06.01.2010, 16:22 od Václav Pešek |
 |
 |
Jak provést rekonstrukci elektroměrového sloupku? |
Martin Šulc |
15 |
42270 |
11.05.2006, 14:39 od Josef Křemen |
 |
 |
Prečo sa po odpojeni spotrebica dostane faza na neutralny a ochranny vodic? |
Mizulin |
15 |
32788 |
12.01.2009, 22:27 od Petr Doležal |
 |
 |
Jak správně postupovat při rekonstrukci elektroinstalace bytu? |
Lipták Zdeněk |
15 |
46146 |
04.02.2010, 21:22 od Jan Franěk |
 |
 |
Jak si udělat rekonstrukci instalace bez elektrikáře? |
Pavel Odjinud |
15 |
21417 |
11.08.2008, 23:24 od Jiří Rybnikář |
 |
 |
Jaké je nutno podniknout kroky při výměně tech. zařízení ve starém rozvaděči? |
Martin Mlkar |
15 |
33553 |
07.10.2010, 18:56 od Martin Mlkar |
 |
 |
Proč mi vypíná proudový chránič při měření vadaskou fáze-nula? |
Martin Janáč |
15 |
18997 |
01.04.2008, 13:51 od Václav 3 |
 |
 |
Víte jak taky může vypadat byt po rekonstrukci? |
Kamil Novák |
15 |
33867 |
25.11.2011, 20:05 od Oldřich Morávek |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|