|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Proč vysavac vyhazuje 13A jistic u čtvrté zásuvky? « 1 2 » |
Jistik |
27 |
20842 |
17.11.2008, 10:35 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Jak opravit provrtaný kabel? |
Tomáš Zach |
5 |
20834 |
22.12.2009, 08:44 od Zdeněk Pikhart |
 |
 |
Proč mi nepřepíná tarif na elektroměru? |
Radek Pavelka |
7 |
20807 |
05.06.2010, 08:55 od Václav 3 |
 |
 |
Jaký postup zvolit při rekonstrukci dom. přípojky? |
Jirka Provazník |
2 |
20782 |
07.05.2009, 07:39 od František Šohajda |
 |
 |
Jak vyměnit stykač v boileru? |
2516 |
6 |
20776 |
02.11.2008, 09:08 od Pavel Horský |
 |
 |
Proč přestala svítit zářivka? |
Tomas009 |
2 |
20742 |
13.04.2010, 14:57 od Milan Dupal |
 |
 |
Jak připojit lustr na tři černé vodiče? |
e-laik |
6 |
20686 |
24.12.2007, 09:04 od Pavelka Květoslav |
 |
 |
Lze vyžadovat revizi "soukromych" rozvodu v spolecnych prostorech panelaku? |
Tomas Ponic |
7 |
20672 |
18.09.2009, 12:16 od Tomas Ponic |
 |
 |
Kde dohledat dokumentaci k 50 let starému RD? |
Miro Černý |
9 |
20641 |
01.11.2021, 16:48 od František Šohajda |
 |
 |
Proč mi nejde vyměnit pojitka 20A za vyšší? |
Michal Růžička |
8 |
20600 |
20.09.2010, 14:17 od Marek Lukavský |
 |
 |
Jak odstranit cinkání v asynchronním elektromotoru? « 1 2 » |
Richard Šimík |
30 |
20534 |
01.12.2022, 14:11 od Milan Jakeš |
 |
 |
Čím může být způsobeno toto podpětí? |
lukas mergl |
5 |
20473 |
26.09.2006, 17:43 od lukas mergl |
 |
 |
Proč spínačky spustí bojler i při vysokém tarifu? |
Franta Web |
7 |
20455 |
08.10.2009, 09:23 od Václav 3 |
 |
 |
Může pračka na společné zásuvce s výpočetní technikou tuto poškodit? |
Jiří Holeček |
8 |
20441 |
22.09.2010, 23:09 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Jak se bránit častým výpadkům a opětovným zapnutím veřejné sítě nn? |
Jan Prek |
4 |
20309 |
25.09.2008, 15:19 od Dingo |
 |
 |
Kdo může nasadit chráničky na venkovním vedení? |
Petr S. |
4 |
20177 |
20.07.2008, 22:48 od Petr S. |
 |
 |
Lze u rekonstrukce instalace vést vodiče po povrchu nebo jen pod omítkou? |
J.B. |
2 |
20170 |
07.07.2008, 18:09 od Pavelka Květoslav |
 |
 |
Poraďte mi s opravou lednice ARDO, nechci volat opraváře. |
Karel Hora |
7 |
20084 |
05.01.2008, 23:02 od Miroslav Strakoš |
 |
 |
Kdo poradí jak mám opravit zásuvkový obvod který je občas bez napětí? |
Kiki_11 |
9 |
20043 |
29.01.2021, 11:20 od Jan Bocek |
 |
 |
Co s jističem po zkratu? |
Michal Pavelka |
4 |
19999 |
07.11.2006, 14:33 od Milan Jaškanič |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|