|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Musí být sporáky jištěny pouze spřaženými jističi? |
Anonym |
5 |
15192 |
24.12.2007, 13:47 od Kubíček R. |
 |
 |
Jaká je bezpečná vzdálenost hromosvodu od domovní přípojky nn? |
Filip Rybníček |
7 |
15103 |
21.11.2022, 09:53 od Peter Lovacký |
 |
 |
Dávat podlozku pod zásuvkové krabice umístěné na hořlavém podkladu nebo ne? |
Petr Utter |
7 |
15101 |
05.02.2008, 21:34 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Lze jistit třífázový spotřebič jednofázovými jističi? |
Standaa |
6 |
15100 |
17.10.2010, 18:18 od Rudolf Šála |
 |
 |
Je možné na stávající zásuvkový obvod připojit další jistič? |
Jan Ježek |
3 |
15051 |
20.07.2009, 17:17 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Mohu vyvést z třífázového kabelu pouze jednu fázi pro pilu? |
Libor Kubín |
2 |
14963 |
15.08.2009, 12:14 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Lze nainstalovat osvětení na 230V do zahradního skleníku? |
Cj |
4 |
14860 |
29.10.2010, 10:36 od IM |
 |
 |
Možem pospojovať aj rúru ktorá slúži ako studňa? |
Pavol Randík89 |
1 |
14844 |
10.10.2008, 19:13 od Štefan Beláň |
 |
 |
U koho mam zadat zrevidovanie stolarenskej dielne? |
Georg Cigan |
2 |
14818 |
07.02.2006, 15:12 od Pavol Papco |
 |
 |
Musí být elektrokotel navíc uzemněn? |
palac |
7 |
14774 |
04.11.2010, 06:12 od Pavel Horský |
 |
 |
Mám pospojené baterie propojit s PEN v rozvaděči? |
Ladislav Filák - Supan |
4 |
14728 |
08.12.2008, 14:36 od Ladislav Filák - Supan |
 |
 |
Mohou být krabice a zásuvky "zabarikádovány" nábytkem? |
Michal Kolesa |
1 |
14716 |
03.07.2008, 17:44 od Jaroslav Molák |
 |
 |
Použili ste niekto 230V/AC vypínače pre osvetlenie 48V/DC? |
Peter VoltElektro |
10 |
14620 |
27.08.2022, 22:08 od Martin Kurka |
 |
 |
Identifikace motorů (250901) |
Patrik Z |
4 |
14564 |
02.09.2025, 10:56 od Václav Třetí |
 |
 |
Mění se spotřeba svítidla se zapojeným stmívačem ? |
Lukyn |
1 |
14474 |
09.09.2008, 21:42 od Otakar Dosbaba |
 |
 |
Mám velkou spotřebu el.energie, nebo je to v normálu ? |
TOMÁŠ KLIMECKÝ |
2 |
14463 |
05.02.2010, 07:40 od Valter Mayer |
 |
 |
Jak mají být od sebe vzdáleny bodovky na stropě? |
Kateřina Hyklová |
10 |
14440 |
12.02.2008, 12:28 od Jura Krikl |
 |
 |
Jak má vypadat přípojka pro karavan? |
Karlovská Alena |
14 |
14419 |
25.04.2023, 11:00 od Jan Franěk |
 |
 |
Jsou tři černé, jeden zeleno/žlutý v přívodu bytu ochrana nulováním? |
Hospoda |
5 |
14393 |
02.03.2006, 22:24 od |
 |
 |
Je nutné mít ke kolaudaci RD hromosvod? |
paglia |
8 |
14385 |
27.07.2009, 19:12 od paglia |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|