Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast definic pojmů
| | |-+  Poradíte mi s charakteristikou k derivačnímu a integračnímu RL členu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Poradíte mi s charakteristikou k derivačnímu a integračnímu RL členu?  (Přečteno 6213 krát)
xseries60
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 23.03.2009, 19:56 »


Potřeboval bych charakteristik y k derivačnímu a integračnímu RL členu + přenos, mezní frekvence..
Nejsem si jistý jestli je to stejné jako u RC členu.

#112#
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #1 kdy: 23.03.2009, 20:28 »

Pomohu vám zvláštním způsobem. Dám sem jména odborníků, kteří by to mohli dle mne vědět. Třeba mají echo na mobil, že se jejich jméno objevilo v této diskusi. Koho jsem vynechal, nechť mi promine, píši to z hlavy.
Fuk
Kurka
Rajmont
Dosbaba
I když nevím, zda tento dotaz patří na tento portál. Odhaduji, že 2/3 silnoproudařů netuší o co jde.
Něco třeba tady:  http://www.elearn.vsb.cz/archivcd/FS/Zaut/Animace/IntegrDerivClen/IntegrDerivClen.html
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
raj
« Odpověď #2 kdy: 23.03.2009, 21:03 »

to Petr Doležal: ...tak dobře ...  Úsměv
Vygooglete si heslo "pasivni dvojbrany" a tam najdete vse potrebne. Nevim jakou urovnen matematiky zvladate, proto dalsi psani postrada smysl. Navic z dotazu neni patrne zapojeni Vasich clanku ,  tak stejne prenos neurcim.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Zbyněk Richtr
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 23.03.2009, 21:16 »

Věřím, že vám postačí následující články z Wikipedie:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Deriva%C4%8Dn%C3%AD_%C4%8Dl%C3%A1nek

http://cs.wikipedia.org/wiki/Integra%C4%8Dn%C3%AD_%C4%8Dl%C3%A1nek

Pro rozšíření ještě připojuji kapitolu ze skript jednoho předmětu na FEI VŠB-TU Ostrava:

* 8_kapitola.pdf (550.26 KB - staženo 3367 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 23.03.2009, 21:22 »

Pomohu vám zvláštním způsobem. Dám sem jména odborníků, kteří by to mohli dle mne vědět. Třeba mají echo na mobil, že se jejich jméno objevilo v této diskusi. Koho jsem vynechal, nechť mi promine, píši to z hlavy.
Fuk
Kurka
Rajmont
Dosbaba
...

Kolegové byli rychlejší  Úsměv

Ale dát si na mobil upozornění, že se někde objevilo jméno... to bych pochopil u mediálních pop stars, ne u člověka živícího se hlavou či rukama  Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.037 sekund, 22 dotazů.