|
Předmět |
Založil  |
Odpovědí |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Vřazení odrušovací síťové tlumivky |
Davidus |
4 |
7078 |
01.02.2008, 20:05 od davidus |
 |
 |
Jak se nastavuje na dotykovém vypínači stav po opětovném obnovení napájení? |
David Tribula |
4 |
7958 |
08.06.2022, 16:09 od Václav Třetí |
 |
 |
Je normální že v bytovém vypínačí světla jiskří mezi kontakty? |
David Šťastný |
3 |
26685 |
21.07.2009, 09:31 od David Šťastný |
 |
 |
Proč světelný okruh vyhazuje nepochopitelně proudový chránič? « 1 2 » |
David S |
24 |
74782 |
08.09.2020, 14:39 od Emanuel Kocián |
 |
 |
Jaké je nejlepší řešení posunu sloupu nn? |
David P |
0 |
4401 |
27.07.2021, 11:04 od David P |
 |
 |
Proč můj domácí počítač ruší příjem TV Noha v celém domě? |
david novotný |
8 |
24502 |
30.03.2009, 18:38 od Miroslav Lampart |
 |
 |
Co může způsobovat blikání zářivek? |
David Miklas |
11 |
43886 |
21.10.2009, 06:07 od František Šohajda |
 |
 |
Může rezavá svorka poškodit kabel? |
David Holeš |
1 |
10206 |
29.01.2024, 08:52 od Jiří Kantner |
 |
 |
Jak opravit přerušenou pracovní nulu? « 1 2 3 » |
David Frýba |
37 |
42407 |
07.03.2012, 10:29 od Václav 3 |
 |
 |
9*- ke smazani **** varna deska |
dav |
6 |
9424 |
05.05.2008, 11:11 od František Bernard |
 |
 |
Jak lze ztlumit hlasitosti vyzvánění u DT? |
Danni |
4 |
13357 |
06.02.2008, 00:37 od Miroslav Lampart |
 |
 |
Proč naměřím mezi fází a zemí 230V a mezi "nulou" a zemí naměřím 88V? |
Daniel Kala |
7 |
58757 |
01.11.2006, 13:48 od Jan Šlosárek |
 |
 |
Jak opravit LEDky když se mění jejich svítivost? |
Daniel Hrozek |
5 |
11359 |
14.01.2022, 10:18 od Otakar Dosbaba |
 |
 |
Proč mi vybavuje proudový chránič, po provizorním připojení rozestavěného domu? |
Daniel Dědek |
5 |
15963 |
29.08.2009, 18:34 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Proč osvětlení, které je v pořádku neustále vyhazuje jističe? |
Daniel Cuc |
12 |
41124 |
07.04.2011, 06:26 od Jan Franěk |
 |
 |
Proč po vypadení jističů na fázovce svítí doutnavka po dotyku na zemnící kolík? « 1 2 » |
Daniel Cuc |
21 |
45055 |
08.07.2008, 22:43 od Jaroslav Molák |
 |
 |
Proč mi domovní telefon Tesla Stropkov zvoní tak slabě? « 1 2 » |
Daniel C. |
23 |
58954 |
16.11.2018, 05:25 od Zdenek+ |
 |
 |
Kam mohla zmizet jedna fáze? |
Daniel Barcal |
6 |
26153 |
27.07.2006, 15:48 od Milan Knop |
 |
 |
Proč bojler ukazuje teplou vodu a teče studená? « 1 2 » |
Dan-zx12r |
24 |
87512 |
18.02.2015, 12:42 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Proč je v bojleru někdy studená voda a jindy ne? |
Dalibor123 |
10 |
26050 |
22.10.2008, 07:15 od Jiří Schwarz |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|