|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Vysvetli mi nekdo princip a uziti uhliku? |
Feryn22 |
5 |
18097 |
08.12.2008, 19:21 od Petr Doležal |
 |
 |
Vysvětlíte mi rozdělení spotřebičů na přenosné a držené v ruce? |
Miloš Klíč |
6 |
18091 |
27.04.2010, 07:46 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Co znamená pojem pojistky slabé vazby? |
Aleš KOPČÁK |
6 |
17937 |
01.08.2009, 10:34 od Lukáš Rotrekl |
 |
 |
co to přesně znamená "Střídavé zkušební napětí" u kabelů? |
Pavel Koryťák |
15 |
17829 |
12.10.2006, 22:14 od Štefan Beláň |
 |
 |
Co znamená přeškrtnuté C? |
Kamil Novák |
8 |
17766 |
19.03.2012, 17:40 od Martin Novák |
 |
 |
Proč se v ČSN stále mění pojmy a termíny? « 1 2 » |
m4t3s |
18 |
17702 |
20.04.2008, 23:12 od Merick Kir |
 |
 |
Automatizovaný systém řízení, ASŘ |
Energy Dictionary, str.152, WEC 1992 |
0 |
17455 |
17.07.2004, 22:30 od Energy Dictionary, str.152, WEC 1992 |
 |
 |
Používáte někdo "železné lanko"? |
Miroslav Minařík |
13 |
17368 |
05.12.2009, 23:35 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Jak funguje elektrocentrála s asynchronním motorem? |
master.martin |
11 |
17201 |
07.07.2011, 00:03 od Jiří Schwarz |
 |
 |
K čemu všemu slouží zemní lano na stožárech vvn? |
Milan Hudec |
4 |
17193 |
07.06.2011, 12:47 od mafiak |
 |
 |
OBO: Jak vypočítat hmotnost kabelů? |
Tisková zpráva |
0 |
17136 |
08.09.2010, 08:02 od Tisková zpráva |
 |
 |
Jak se přesně nazývá svorkovnice (do DIN lišty)? |
M. Novák |
3 |
17088 |
19.05.2009, 19:25 od Petr Doležal |
 |
 |
Jak se označuje napětí v rozvaděčích? |
Petr Winkler |
5 |
16971 |
08.01.2010, 07:23 od Petr Winkler |
 |
 |
Víte co znamená termín UTILITY SCALE? |
Miroslav Minařík |
5 |
16969 |
02.04.2010, 14:34 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Proč je na pojistkové vložce u závitové pojistky nakreslen šnek? |
Ondra Kapl |
4 |
16864 |
21.11.2008, 20:39 od Petr Doležal |
 |
 |
Jak se odborně nazývá ŠÍNOVOD? |
KORTALL |
4 |
16863 |
07.01.2009, 20:05 od Petr Doležal |
 |
 |
Co znamenají údaje na tomto štítku betonového stožáru? |
kajmanovec |
6 |
16770 |
16.03.2009, 08:59 od kajmanovec |
 |
 |
Jaké izolační vlastnosti má kapalina zvaná technický glycerin? |
Zdenek Jakubcik 1 |
6 |
16737 |
21.05.2009, 10:52 od Zdenek Jakubcik 1 |
 |
 |
Pomůžete mi s výpočtem jednoduchého stejnosměrného obvodu? |
martin777 |
7 |
16712 |
18.04.2010, 23:33 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Jaký je princip násobiče napětí? |
Marek Laube |
7 |
16648 |
15.08.2008, 08:22 od Marek Laube |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|