Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Co to může být?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co to může být?  (Přečteno 7584 krát)
Vlado Konrád
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #18 kdy: 19.05.2020, 11:41 »

Manželky ?  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
ACEOF ACES
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



Odpočet běží


« Odpověď #19 kdy: 19.05.2020, 14:14 »

Nevím, co to může být, nelze vyloučit teploměr/kalorimetr s dálkovým odečtem snímacím zařízením na několik metrů, ale také může jít o atrapu, aby se méně topilo, majitelé to vidí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

klima se rychle mění a společnost, jak jí známe se začne hroutit, pokud lidé co nejdříve podstatně nesníží svou spotřebu

31.12.2020 - 10 let a 9 měsíců.
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #20 kdy: 20.05.2020, 09:02 »

.... může jít o atrapu, aby se méně topilo, majitelé to vidí.

To mne napadlo jako první.
Tato "cosi" jsou v objektu 4, ale rozmístění mi nedává smysl (2x v ložnicích z celkem 4, 1x v jídelně a 1x na chodbě),  navíc pokaždé je to v jiné výšce.
Není mi jasné, proč by to muselo takto okatě svítit a hlavně být závislé na napájení ze sítě. Kdyby to mělo opravdu sloužit k on-line sledování teplot, tak nedává smysl, aby to posílalo data v dávkách jako např. zmiňované měřiče na radiátorech.
Na druhou stranu, kdyby mělo jít čistě o "flignu",  tak bych naopak očekával výrazné označení, nejlépe cizojazyčné. Něco ve smyslu "temperature detector" nebo "wireless sensor" a pod.
Ale tohle je typické no name. Alespoň z přístupných stran.

TO Mirek M.: Kdyby to bývalo šlo sundat ze stěny a nějak nenápadně kuchnout, tak asi není co řešit. Ale nešlo to   Nerozhodný 
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #21 kdy: 20.05.2020, 17:11 »

Napjatě čekám na rozuzlení  Smích

Taky jsem to na netu hledal a nenašel a tak předpokládám že je to nějaké samodomo.

Je to napínavé jak detektivka  tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #22 kdy: 20.05.2020, 17:18 »

Aby bylo jasno - ode mne se asi rozuzlení nedočkáš. Já jsem tady ten dotaz položil naprosto seriózně, ne jako nějaký kvíz.  Nerozhodný
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #23 kdy: 20.05.2020, 17:30 »

Domníval jsem se, že tam ještě pojedeš a provedeš "pitvu".  Smích


A vono nic   Vyplazuji jazyk  škoda
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #24 kdy: 20.05.2020, 19:30 »

Aby bylo jasno - ode mne se asi rozuzlení nedočkáš. Já jsem tady ten dotaz položil naprosto seriózně, ne jako nějaký kvíz.  Nerozhodný
No tak to jsi Kamile zklamal!
Ale máš možnost to napravit. Jmenujeme Tě do role průzkumného Elektronauta, který si lehkostí agenta 007 nenápadně vypůjčí nepřátelské špionážní zařízení, odhalí funkce které mohou ohrozit svět a ten pak samozřejmě nečekaným rozhodnutí zachrání. To dá rozum, ne?

Přece bys nás zde nenapínal!
Kamile, to je pak ne ...... nechci apelovat na morální povinnost zvídavého elektrikáře, ale ...
 bojim na zdravi
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Peter Lovacký
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #25 kdy: 20.05.2020, 20:00 »

v jednom penzionu ...

Vedieť v ktorom, opýtam sa ich  Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #26 kdy: 20.05.2020, 22:50 »

Vedieť v ktorom, opýtam sa ich  Úsměv
Až revizní zprávu odevzdám a ta bude uhrazena, mohu zveřejnit  konkrétní údaje.
A ti, kteří jsou zvědavější než já, se tam mohou nakonec ubytovat (v rámci pomoci strádajícím hoteliérům) a mohou ve volných chvílích šťourat a bádat a čenichat ...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
pegas100
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #27 kdy: 21.05.2020, 07:18 »

Odpuzovač vlhkosti ve zdech.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Peter Lovacký
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #28 kdy: 21.05.2020, 07:50 »

Až revizní zprávu odevzdám a ta bude uhrazena, mohu zveřejnit  konkrétní údaje.

To by bolo isto fajn, občas sa s partiou po višegráde motáme

A teraz som už kus zvedavý i jak hosť-laik čo sa chce nielen dobre vyspať, ale čo by sa rád aj vyznal v zariadení izby, alebo jak ho prípadne aj správne použiť
Teda keď už si ubytovanie v takej izbe zaplatím, a mám k jej vybaveniu aj umožnený voľný prístup.. Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.039 sekund, 21 dotazů.