Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Pomůžete někdo rozklíčovat evidenční číslo revizního technika ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Pomůžete někdo rozklíčovat evidenční číslo revizního technika ?  (Přečteno 11554 krát)
Jan kobliha
« kdy: 25.02.2011, 22:31 »

Pomůžete někdo rozklíčovat evidenční číslo revizního technika ?

XXXX/5/09/R-EZ-E2/A
pořadové číslo/ pobočka/rok vydání/revize/elektrické zařízení/ ?

a jestli někdo nevíte odkaz nebo nemáte tabulku kde by byl uveden celý seznam poboček dle těch čísel
a všechny kombinace s rozklíčováním za lomítkami...

nejlépe pro všechny vyhrazená el. zařízení.

Rád bych vytvořil ´jednoduchý prográmek kam by se zadalo evidenční číslo revizního technika
a on by vyplivl - jeslti má ještě platné oprávění, a jak dlouho ještě, kdo oprávnění vydal, a co vše může RT dělat.

Ale nikde nemohu najít data Úsměv a iti mi je odmítla dát.
evidenční číslo vždy zůstane XXXX jde mi jen o to ostatní.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Buben
*
Offline Offline



Revize a údržba elektrických zařízení a strojů


WWW
« Odpověď #1 kdy: 26.02.2011, 05:49 »

E2 znamená že RT může revidovat zařízení do 1000 V střídavých a 1500 stejnosměrných a A znamená že to může provádět v objektech bez nebezpečí výbuchu.

Čísla poboček naleznete, nebo vám je zdělí TIČR.

S programem vám přeji hodně štěstí, ale pokud vám TIČR nechce poskytnout údaje o RT a jejich evidenčních číslech, neumím si představit, jak budete bez nich tyto údaje shánět a jak je hlavně budete udržovat aktuální, protože pokud jde RT na přezkoušení po 5 letech, nebo kvůli rozšíření platnosti svého osvědčení a kvalifikace, pak se evidenční číslo mění a může se změnit i například číslo pobočky, to podle toho kde bude RT vykonávat zkoušku. Bez pomoci TIČR nemáte šanci to udržet v aktuálním stavu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A
Údržba a opravy elektrických zařízení strojů, průmyslových elektroinstala cí a hromosvodů.
Dřevozpracujíc í průmysl a prostory se zvýšeným nebezpečím požárů.
Stále se učím.....
Jirout
« Odpověď #2 kdy: 26.02.2011, 09:16 »

,
v zásadě má můj předpisatel pravdu.Já jen dodám,že vám patrně tyto údaje nikdo neposkytne,jelikož se jedná o neveřejné informace.Ono totiž je v dnešní době dost jednoduché tyto údaje zfalšovat a vytvořit si například neplatnou revizní zprávu.Ono se to potom dost těžko zjišťuje,zda ji dotyčný revizní technik skutečně provedl a napsal.
Někdo mi může sice namítnout,že RTEZ si dělá vlastní kopii,ovšem v dnešní soudní
džungli se to potáhne a nebo nedotáhne.Podt rženo a sečteno.Velice ošemetná věc!.
                                                                                           S pozdravem M.Jirout RTEZ
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Štefan Beláň
Karlovy Vary
*
Offline Offline



Chránič je chránič!


« Odpověď #3 kdy: 26.02.2011, 09:52 »

"5" je TIČR (ITI) Ústí, "09" je rok vystavení = 2009
http://www.iti.cz/tabid/61/Default.aspx
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Chránič chrání - jistič jistí.
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #4 kdy: 26.02.2011, 11:25 »

Citace
Rád bych vytvořil ´jednoduchý prográmek kam by se zadalo evidenční číslo revizního technika
a on by vyplivl - jeslti má ještě platné oprávění, a jak dlouho ještě, kdo oprávnění vydal, a co vše může RT dělat.

Nevím na co vám takový prográmek bude.... ajoooo
Schopný elektrikář si podle čísla RT dozví všechno ... tanecek
Nechopnému prográmek nepomůže... Škleb Škleb Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 26.02.2011, 16:26 »

A já až do teď žil v přesvědčení že je to datum od kdy osvědčení platí xxxx/9/10... říjen 2010  tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #6 kdy: 26.02.2011, 18:02 »

A já až do teď žil v přesvědčení že je to datum od kdy osvědčení platí xxxx/9/10... říjen 2010  tanecek

Ve vašem čísle RT je č.9-zkoušky prověřil TIČR pro jihomoravský s zlínský kraj se sídlem v Brně......
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 26.02.2011, 20:26 »

Já mám v osvědčení .../4/06/...
Z toho se dá zjistit, že jsem osvědčení získal v Plzni a že je tento rok musím absolvovat přezkoušení...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jan Kobliha
« Odpověď #8 kdy: 26.02.2011, 21:58 »

Děkuji za Vaše dosavadní reakce, v zásadě se už k tomu blížíme. -te
a každý příspěvek mě napovídá.
Díky za váš čas a budu rád když se zde ještě neco objeví..
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #9 kdy: 28.02.2011, 09:32 »

TIČR Hradec Králové - č. 6,
TIČR Liberec - č. 11.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

 Co vše musí dělat revizní technik ?
 Může provádět revizi elektrikář?
 Mohu s §8 vydat dobrozdání o stavu elektroinstalace?
 Jak zjistím, že je někdo skutečně revizní technik?
 Může revizní technik ČR provádět revize na Slovensku?
 Jaké všechny jsou možné formáty čísla osvědčení RT elektro?
 Může RT s osvědčením E1A nebo E2A revidovat v prostředí s nebezpečím požáru?
 Ani elektrikáři nejsou svatí ...
 Je vobec pripustná normovaná práce revízneho technika?
 Je těžké stát se RT E2A?
 Je nutné oprávnění k provádění revizí?
 Zůstává evidenční číslo revizního stále stejné i po následném přezkoušení?
 Může dělat revize elektroinstalace každý elektrikář?
 Mohu provádět revize VTZ v objektu firmy ve které jsem zaměstnán v HPP?
 Provádění revizí elektrických instalací do 1000V v prostorách bez nebezpečí výbuchu
 Může revizní technik s osvědčením revidovat pro cizí firmu bez nároku na mzdu?
 Mohu s E2A revidovat hromosvod u malého objektu ve třídě "B"?
 Mohu s E2A udělat revizi pro přečerpání nafty?
 #EH: Příručka revizního technika pro elektrická zařízení nn (1981)
 Musí mít právnická či fyzická osoba oprávnění od TIČR?
 Co je vše nutné znát o spotřebičích?
 Odborná způsobilost u NTEZ v knize o nové padesátce
 Kdo může dělat revize spotřebičů dle 250/2021?
 Nemá již náhodou revizák platné papíry na revize dle 331500?
 Má někdo za sebou prodloužení na TIČR podle zákona 250/2021 Sb.?

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.071 sekund, 23 dotazů.