|
Předmět |
Založil |
Odpovědí  |
Shlédnutí |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Proč studený boiler vyhazuje fíčko? |
milan61 |
2 |
17962 |
26.01.2009, 10:46 od František Šohajda |
 |
 |
Jak uvést do provozu zásuvku, když tomu nerozumím? |
Garden |
2 |
6255 |
21.12.2009, 23:34 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Proč mi stmívač pro bodovky 230V nepracuje korektně ? |
Jaroslav LENC |
2 |
24766 |
03.02.2009, 20:56 od Jaroslav LENC |
 |
 |
Lze vyměnit vadný indukční předřadník za elektronický pro zářivky T8? |
Bavor Jan |
2 |
8901 |
30.08.2009, 12:37 od Oliver Mička |
 |
 |
Pokud mi chybí vodič pro napájení termostatu, musím použít jiný? |
JJoseff |
2 |
13397 |
28.08.2008, 06:35 od František Jiráček |
 |
 |
Jak řešit situaci, když čerpadlo vyhazuje FI? |
Ladislav Moravec |
2 |
14229 |
24.07.2009, 08:41 od Václav 3 |
 |
 |
Jak přimět energetiku k odstranění zatékání do domu přes jejich přípojku? |
MM1609 |
2 |
17983 |
16.05.2008, 17:15 od Rendl Jiří |
 |
 |
Jakým způsobem lze přemístit elektroměr? |
Pavel Kozelnikov |
2 |
27597 |
12.04.2006, 23:21 od Michal Slabý |
 |
 |
Proč při připojení zářivky proudový chránič odpojí obvod? |
milan bláha |
2 |
21459 |
26.10.2008, 07:59 od Václav 3 |
 |
 |
Poradíte mi prosím co dělat po zkratu v zásuvce? |
Petra 100 |
2 |
16641 |
09.01.2008, 09:04 od Jaroslav Hasala |
 |
 |
Co dělat když jsem u čerpadla ALKO TSE 250 s plov. spínačem přetrhl dráty? |
Vlaďenka |
2 |
12936 |
26.08.2009, 21:24 od Kastner Lubomír |
 |
 |
Je v pořádku připojení nových Cu vodičů na staré Al? |
Ruzena |
2 |
15104 |
02.10.2007, 21:55 od Michal Slabý |
 |
 |
Proč vybavuje proudový chránič po zapnutí nové kuchyňské trouby? |
Jan Blaha |
2 |
5791 |
25.08.2009, 08:05 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Jak často se má provádět údržba a dotahování hliníkových vodičů? |
ALCR |
2 |
7192 |
28.04.2008, 11:34 od MilanKnop |
 |
 |
Mohu mít na kontaktech vypínače indukované napětí? |
Martin-Kříž |
2 |
28397 |
19.02.2007, 12:10 od Milan Karvánek |
 |
 |
Proč je L a PEN propojeno? |
Martin Vrabec |
2 |
14333 |
19.01.2008, 14:46 od Milan Karvánek |
 |
 |
Je to bezpečné pokud naměřím mezi bojlerem a ruku 6V? |
pepeknamornik |
2 |
10092 |
21.01.2009, 20:14 od Jirka Š. Svejkovský |
 |
 |
Nemáte někdo schema svař.invertoru? |
Jan Petruška |
2 |
12919 |
24.01.2007, 19:09 od Miloslav Janoušek |
 |
 |
Proč přestala svítit zářivka? |
Tomas009 |
2 |
20739 |
13.04.2010, 14:57 od Milan Dupal |
 |
 |
Proč při spálení vlákna žárovky vždy vybaví i hlavní jistič (př.10A a hl.50A)? |
Budín Radek |
2 |
30531 |
07.01.2007, 23:28 od Merick Kir |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|