|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Mohu se bránit proti změně polohy sloupu vn na mém pozemku? |
Martin Sedláček |
4 |
22163 |
16.01.2008, 08:17 od MilanKnop |
 |
 |
Může se kabel nn vést vedle hromosvodu? |
Michal Kolesa |
6 |
22171 |
24.07.2008, 22:05 od Miroslav Minařík |
 |
 |
Pomůže mi měnič 230/110 pro napájení nabíječky u USA? |
Filips |
5 |
22192 |
21.06.2008, 14:39 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Prečo sa musí použiť 5-žilové vedenie k miešačke? |
Miloš Ralbovský |
9 |
22233 |
21.10.2009, 12:32 od Hugo K. |
 |
 |
Jak nejlépe zvýšit ochranu před úrazem el.proudem u stacionární míchačky ? |
Vlastislav Langhammer |
5 |
22265 |
28.04.2006, 13:22 od Pavel Rotrekl. |
 |
 |
Kde najdu výsledky z kontroly prodlužovacích a pohyblivých přívodů ? |
Michal Kolesa |
5 |
22266 |
03.04.2009, 07:32 od radca v nudzi |
 |
 |
Co je špatné na tom mít rozvaděč ve skříni? |
Anonym |
14 |
22273 |
20.04.2008, 18:55 od bulhar |
 |
 |
Je propojení ochranného pospojování se zásuvkou v síti TN-C v pořádku? |
phate007 |
2 |
22381 |
03.02.2010, 19:46 od Phate007 |
 |
 |
Je správné, když na zahradě místo zásuvky osadím podružný rozvaděč? |
Martin Ch. |
8 |
22402 |
13.11.2008, 07:52 od Rozmahel Vladimír |
 |
 |
Lze HOP připojit k ochrannému pospojování k hromosvodu pomocí Cu6mm? |
Phate007 |
5 |
22404 |
05.04.2011, 09:13 od Phate007 |
 |
 |
Jak mohla proběhnout revize starých jističů OK i přes to, že jsou přetěžované? « 1 2 » |
RamraideR |
30 |
22445 |
18.12.2022, 23:08 od Peter Lovacký |
 |
 |
Je mozne pripojenie 3f spotrebica s 4 zilovou pripojkou na 5 zilovu? |
Martin Kovacik |
6 |
22484 |
13.11.2006, 13:00 od Martin Kovacik |
 |
 |
Je možné v Acidurce rozdělit PEN na PE a N a do sporáku jít kabelem 5x2,5? |
J.Vaum |
6 |
22551 |
24.02.2011, 23:03 od Lubomír Jindra |
 |
 |
Vadí použití CYKY 3x2,5mm2 pro světelný okruh? |
M. Novák |
4 |
22646 |
04.01.2009, 18:11 od František Šohajda |
 |
 |
Nezalhal mi elektrikář o světle v koupelně? |
Jaroslav Petřík |
5 |
22652 |
05.01.2009, 20:52 od Pavel Horský |
 |
 |
Musím mít na RD hromosvod? |
froleta |
2 |
22664 |
18.12.2008, 13:29 od Jiří Schwarz |
 |
 |
Smí být uložený kabel ve výkopu s plynovým potrubím? |
Václav N. |
1 |
22721 |
18.03.2010, 22:00 od Pavel Šebesta |
 |
 |
Mohu zapojit nabíjecí adapter laptopu i do zásuvky bez ochranného kontaktu PE? |
pekey |
14 |
22737 |
08.06.2022, 07:06 od Václav Třetí |
 |
 |
Musi byt k hromosvodu pripojeny vsechny okapove zlaby? |
Petr Koder |
1 |
22769 |
13.07.2006, 13:15 od Jan Hájek |
 |
 |
Nemá být sled ampéráže jističů směrem k zásuvkám sestupný? |
Martin_Chmelík |
13 |
22775 |
18.08.2010, 07:57 od Jan Šlezingr |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|