|
Předmět |
Založil |
Odpovědí |
Shlédnutí  |
Poslední příspěvek |
 |
 |
Lze na hliník získat v této době revizi? |
Michal Vdovec |
2 |
13269 |
11.11.2008, 13:37 od Michal Slabý |
 |
 |
Je v pořádku táhnout kabeláž pro HDO 3x1,5 na vzdálenost 400metrů? |
Joszef Javornicky |
16 |
13301 |
17.05.2023, 20:56 od Václav Třetí |
 |
 |
Je možné přemístit vypínač na osvětlení sklepní kóje za dveře této kóje? |
Jaroslav Mendl |
2 |
13394 |
29.07.2010, 21:51 od Kamil Novák |
 |
 |
Proč se rozsvítí žárovka, když se spustí ventilátor? |
Petr Rosner |
6 |
13507 |
05.03.2024, 19:03 od Jan Kelbich |
 |
 |
Musí být pojistková skříň ještě mezi rozvaděčem před domem a nachodbě? |
chip2 |
2 |
13537 |
27.09.2008, 19:47 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Jde táhnout vedle sebe kabel nn a kabel audio? |
Martin Košák |
2 |
13557 |
27.10.2009, 22:13 od Elkus |
 |
 |
Stačil by mi CYKY 1,5 pro napájení svítidla 60W a jednoho PC? |
dan štetka |
1 |
13580 |
30.06.2008, 23:34 od Michal Slabý |
 |
 |
V akej vzdialenosti môžem osadiť vodovod od rozvadzača ? |
Andrej Prisecan |
3 |
13589 |
17.12.2008, 00:05 od Jan Alin |
 |
 |
Je dovoleno mít na komíně antenní svod? |
Vasil Ceral |
3 |
13593 |
27.12.2007, 18:55 od Pavel Tesař |
 |
 |
V jaké vzdálenosti je možné umístit zásuvku v blízkosti varné desky / sporáku? |
Tim Benčík |
5 |
13842 |
25.07.2025, 12:32 od Jan Palička |
 |
 |
Musí být kabel za elektroměrem zvlášť jištěný? |
josefdo |
5 |
13899 |
26.08.2010, 14:35 od Jaroslav Klinský |
 |
 |
Jak může být na objímce žárovky (nebezpečné) napětí i po vypnutí jističe ? |
Tomáš Vyšohlíd |
8 |
13968 |
06.01.2011, 12:10 od Fuk Tomáš |
 |
 |
Je možné použít na strop v dílně desky s azbestem? |
Michal Dušek |
2 |
14010 |
29.05.2007, 11:30 od Petr Doležal |
 |
 |
Existuje předpis nebo norma pro použití jističů a chráničů od jedné firmy? |
vaclav.konopnik |
4 |
14031 |
31.01.2009, 17:50 od Zdenek Hejčl |
 |
 |
Môžem zapojiť ortuťovú výbojku sériovo so žiarovkou? |
lampa1 |
3 |
14064 |
11.03.2008, 21:02 od Václav 3 |
 |
 |
Je bezpečné bydlet s 60 let starou elektroinstalací? |
Pavel Kadlec |
15 |
14298 |
31.10.2024, 16:43 od Jozef BABJAK |
 |
 |
Mohu pro nabíjení holícího strojku použít adaptér s výrazně vyšším proudem? |
Petr Stav |
17 |
14315 |
30.08.2023, 08:45 od Miroslav Revús |
 |
 |
Je nutné mít ke kolaudaci RD hromosvod? |
paglia |
8 |
14375 |
27.07.2009, 19:12 od paglia |
 |
 |
Jsou tři černé, jeden zeleno/žlutý v přívodu bytu ochrana nulováním? |
Hospoda |
5 |
14391 |
02.03.2006, 22:24 od |
 |
 |
Jak má vypadat přípojka pro karavan? |
Karlovská Alena |
14 |
14417 |
25.04.2023, 11:00 od Jan Franěk |
Téma s tvým příspěvkem
Normální téma
Žhavé téma (Více než 40 odpovědí)
Velmi žhavé téma (Více než 60 odpovědí)
|
Zamčené téma
Připíchnuté téma
Anketa
|
|
|