Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Projekt - Proficad - Jak se v ton dělají přípojky do kuchyně?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Projekt - Proficad - Jak se v ton dělají přípojky do kuchyně?  (Přečteno 8226 krát)
Jakub Varga
« kdy: 24.04.2007, 21:58 »

Mám problém v Proficadu,že tam nemůžu udělat pár věcí a pár jich tam taky není.nejsou tam značky pro zásuvky do koupelny a nejsou tam značky normalizované. Na internetu jsem žádný projekt nenašel,podle kterého bych se mohl inspirovat.Pok ud byste věděli o nějakých strankách,kde jsou nějaké projekty zobrazené,podle kterých bych se mohl insporovat.Pře dem děkuji za odpovědi.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jakub Varga
« Odpověď #1 kdy: 24.04.2007, 22:05 »

Chtěl bych se optat,jestli jsou někde na internetu nějaké nakreslené projekty bytové rozvodnice,podle které by se mohli ostatni případně inspirovat.V proficadu nejsou znacky (řekl bych) normované,zvlášť značky kuchyně.Pokdu jsou někde na internetu nějaký projekty,podle kterých bych se mohl inspirovat nebo něco jiného.Taky bych se chtěl zeptat na výkresy bytových rozvaděčů,jak by to tam melo vypadat.Předem děkuji za odpověď
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Štefan Beláň
Karlovy Vary
*
Offline Offline



Chránič je chránič!


« Odpověď #2 kdy: 25.04.2007, 07:24 »

S ProfiCADem jsem pro moje potřeby naprosto spokojený. Pokud vám nevyhovují a nestačí značky distributora programu, není nic jednoduššího, než si značky vyrobit v editoru značek. Není to nic složitého.  Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Chránič chrání - jistič jistí.
Vojtěch Běhunčík
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 25.04.2007, 08:16 »

ProfiCad má na svých webových stránkách galerii, kde lze nalézt různé značky nebo celá schemata.
Jak bylo řečeno výše, není problém si vytvořit vlastní značku. Lze rovněž vložit obrázek.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Vaclav Jedlicka
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 03.05.2007, 11:08 »

napřiklad
http://gallery.proficad.com/pages/Item.aspx?id=1290
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (2)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.055 sekund, 23 dotazů.