Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Usecase ABB: Elektroinstalace jako investiční rozhodnutí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Usecase ABB: Elektroinstalace jako investiční rozhodnutí  (Přečteno 1077 krát)
Tým Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 17.02.2025, 08:02 »

Usecase ABB: Elektroinstala ce jako investiční rozhodnutí
    Málokdo si uvědomuje, že elektroinstala ce výrazně ovlivňuje užitnou hodnotu i budoucí cenu nemovitosti. V bytových domech Mýtka ve Staré Boleslavi, bylo použito řešení umožňující postupné rozšíření podle potřeb uživatelů. Tento přístup snižuje nutnost budoucích stavebních úprav a zvyšuje technickou úroveň budov. Co myslíte, jaké prvky byly použity?
   

    Související ...
    ... článek k tomuto diskusnímu vláknu zde!
    ... zdroj s podrobnostmi videoklipu zde!



   
Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Usecase ABB: Elektroinstala ce jako investiční rozhodnutí
   
Zaznamenáno
Jaromír Táborský
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 17.02.2025, 11:12 »

Tak to já si to uvědomuju docela výrazně. A jeden z našich klientů také! :-) Na počátku poškrtal v projektu i minimální počty zásuvek. Trubkování? Nemyslitelné. S odstupem času se v tom domě stále něco předělává. neříkám, že tam musí mít nachytřenou instalaci, ale počty zásuvek proti doporučovanéém minimu vždy navýšit. A pokud nevím kdo tam bude bydlet tak aspoň ty trubky. A u developerů? No to je parta blbů. Prodají byt za 12 milionů a elektroinstala ce jako pro holobyt. Koneckonců titulek to říká dobře "investiční rozhodnutí".
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 1.987 sekund, 22 dotazů.