Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Výprodej součástek ... na AMPERu 2017
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Výprodej součástek ... na AMPERu 2017  (Přečteno 4324 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 09.02.2017, 08:02 »

Výprodej součástek ... na AMPERu 2017
    Výprodej součástek ... na AMPERu 2017. Každoročně na veletrhu AMPER v Brně je i výprodej součástek společně se stánkem BEN – technická literatura. Na stánku koupíte většinu sortimentu kromě polovodičů a odporů TR191. Pokud zboží vyberete předem, je možnost si svůj výprodejový balík vyzvednout zdarma na veletrhu AMPER. A ...
    Zdroj: zde...


   


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Výprodej součástek ... na AMPERu 2017
   
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 09.02.2017, 19:03 »

Když si chce člověk v klidu prohlédnout nabídku a něco vybrat, není jednoduché trefit ten správný okamžik, kdy tam není spousta dalších zájemců...
Už mám nějakou představu co bych si chtěl letos vybrat... Tak snad se probojuji až k "pultu" včas, dokud mi někdo nepředběhne...  Smích
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Václav Třetí
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 10.02.2017, 09:34 »

Pana Kubicu také znám, také od něho občas něco nakoupím, ovšem na Amper kvůli tomu nepojedu, on bude v sobotu 18. března v Praze - Hrdlořezích na radioamatérské burze (Učňovská 1, Praha 9 budova SOU). To mám daleko blíž. U něj se také dá nakoupit přímo v prodejně BEN ve Věšínově ulici v Praze 10.
Zaznamenáno

Václav 3

Stejně jako u kol. Jiřího Schwarze jsou příspěvky psané kurzivou myšleny ironicky.

Řidič tvrdej život má... ,  stejně tak vesnickej elektrikář
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #3 kdy: 10.02.2017, 12:41 »

Když si chce člověk v klidu prohlédnout nabídku a něco vybrat, není jednoduché trefit ten správný okamžik, kdy tam není spousta dalších zájemců...
Už mám nějakou představu co bych si chtěl letos vybrat... Tak snad se probojuji až k "pultu" včas, dokud mi někdo nepředběhne...  Smích

Pokud jsem to pochopil správně, můžeš si vybrat dopředu a objednat. U stánku si to už jen vyzvedneš.
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 12.02.2017, 13:43 »

Honzo, sice máš pravdu, ale to je jako jako kdybys srovnával pročtení katalogu na webu a návštěvu stánku.
Když si mohu něco prohlédnout na vlastní oči, třeba i osahat, je to jiné, než obdivovat obrázek na monitoru...
A také ti druzí "u stánku" tomu dají nějakou atmosféru a dokážou tě třeba i inspirovat chválou nebo zkušenostmi s konkrétním zbožím.
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 22 dotazů.