Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -H- HoŘíCí Elektrovinky, krátkodobé akce
| | |-+  SOUTĚŽ Kolik lidí si na Elektrika.cz ročně zjišťuje zatížení vedení? Ukončena!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: SOUTĚŽ Kolik lidí si na Elektrika.cz ročně zjišťuje zatížení vedení? Ukončena!  (Přečteno 21272 krát)
Libor Skýba
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline




« Odpověď #18 kdy: 10.11.2020, 19:21 »

Dost zajímavé vyhlašovat soutěž u neukončené změny tipované informace.

Takže do vylášení sozěže bych to tipl tak na cca 500 přístupů, po vyhlášení této soutěže nárust na cca 50000  Mrknutí
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #19 kdy: 10.11.2020, 19:39 »

Dost zajímavé vyhlašovat soutěž u neukončené změny tipované informace.

Takže do vylášení sozěže bych to tipl tak na cca 500 přístupů, po vyhlášení této soutěže nárust na cca 50000  Mrknutí
Ufff, to je jinak!
Vždyť je to popsáno v tom článku.
Ten vzoreček je venku někdy od roku 2006. A soutěž je o tom, kolik lidí to používá za rok. Aby se to nedalo obelstít, tak to číslo neznám ani já sám. Odečteme jej až 4. prosince.
Měl jsem za to, že je to popsáno srozumitelně.
https://elektrika.cz/data/clanky/kolik-lidi-si-zjistuje-zatizeni-vedeni-tipnete-si


Jj, chápu.
Bude to ale tak, že do 8.11 (vydání tohoto vlákna) budou přístupy minimální a od 8.11 do 4.12 budou trhat rekordy, protože bude spousta čtenářů zvědavá, co že to je a jak to vlastně vypadá a rovnou si to budou chtít vyzkoušet.
Mě by pak zajímaly přístupy od 4.12.2019 do 8.11.2020.
To je pro mě zajímavé číslo a ne to, které je pak ovlivněno vydáním článku.
Ale je to jen můj pocit, který nikomu nechci vnucovat.
Pavle, mě osobně je úplně jedno, jaká bude absolutní hodnota čísla. Tipování je tipování. Abychom Tvou nervózní dušičku nechali klidnou, zveřejníme i celý graf. Tam uvidíš ty závratný nárůsty od vydání článku z kterých se tu pak všichni zpotíme štěstím. OK?  na zdravi
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Josef Martinský
Neverifikovaný uživatel @4
***
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 10.11.2020, 20:22 »

Jj, chápu.
Bude to ale tak, že do 8.11 (vydání tohoto vlákna) budou přístupy minimální a od 8.11 do 4.12 budou trhat rekordy, protože bude spousta čtenářů zvědavá, co že to je a jak to vlastně vypadá a rovnou si to budou chtít vyzkoušet.
Mě by pak zajímaly přístupy od 4.12.2019 do 8.11.2020.
To je pro mě zajímavé číslo a ne to, které je pak ovlivněno vydáním článku.
Ale je to jen můj pocit, který nikomu nechci vnucovat.
Asi vám moc nerozumím. Máte pocit, že vás chtějí podvést? Můj odhad je tak 75000 za rok. A pokud se to má zvednout od vydání článku tak to bude o 5000 víc? Mě je to jedno, říkám, že 4.12. to bude kolem 75000 za posledních 12 měsíců. Tu adresu mám v oblíbených snad od té doby co se to vydalo. Pavouka používají naši projektanti já jsem jen ten co to zapojuje.
Zaznamenáno
Martin Pv.82
« Odpověď #21 kdy: 10.11.2020, 20:50 »

150k je moc, 100k je málo, tak tipuju 132555!
Zaznamenáno
Jaromír Táborský
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #22 kdy: 10.11.2020, 21:48 »

Za rok využité 190111 krát!
Zaznamenáno
Tomáš Žabka
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #23 kdy: 10.11.2020, 22:11 »

Rok má cca 250 pracovních dní vyděl bych to tak na ... za rok použití nástroje na výpočet kabelů. Sám jsem o nástroji taky nevěděl.
Zaznamenáno

Vše se dá nějak vyřešit, vždy jde jen o to najít optimální řešení daného problému.
Projektant a revizní technik E1A, E1B.
http://www.zabka-revize-projekce-elektro.cz/
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #24 kdy: 11.11.2020, 06:35 »

OK?  na zdravi

Ou Kej  Mrknutí
Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #25 kdy: 11.11.2020, 06:37 »

Asi vám moc nerozumím.

Z toho si nic nedělejte. Nestojíte sám v koutě nepochopení. Je vás tam více a tak se nebudete za tmy bát  Mrknutí
Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #26 kdy: 11.11.2020, 08:18 »

Pohledem na chmurné počasí, deprese, nasranost okolí, rouškobraní a už trapné politické hádky, nás napadá uhnout z té cesty jinam a proto teď vymýšlíme podobné soutěže. Začne to tím, zda máme co dát a pak přemýšlíme, o co hrát. A tak i když Pavlovi rozumím, tak se nyní hraje o číslo, které bude aktuální 4. prosince 2020. Proč zrovna ten den, prozradíme ten den. :-)

Pokud to bude někoho zajímat, tak prozradíme čísla i jiná s tím související. K vyhodnocení požádáme opět Martina Kurku. Pro představu použití přikládáme přehled někdy od loňského října po dnešek. Jen neukazujeme vrcholové hodnoty. Jsou to desítky nebo statisíce? Kdo ví? Bude se nyní tipovat líp?
 piskaci
 


* stat-vypocet-zatizeni.PNG (29.47 KB, 1173x160 - prohlédnuto 309 krát.)
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Hájek
*
Offline Offline



Prostě .... HÁJEK!


WWW
« Odpověď #27 kdy: 11.11.2020, 09:06 »

No na Elektriku chodí ca 10 000 lidí denně, počítám, že tak soutěživých bude max. 10% a ti se na ten výpočet podívají jednou týdně.
Takže za mne 14123x
Zaznamenáno

Jan Hájek +420 737 246 347  jan.hajek@dehn.cz  honza@elektrika.cz
KníŠka 2.0 a SW na ČSN EN 62305-2 ZDARMA!
www.kniska.eu
Pokud váš problém souvisí s mým příjmem, rád ho pomůžu vyřešit!
Zdeněk Pikhart
OSVČ - Tábor
*
Offline Offline



revizní technik-E2/A , elektromontáže


WWW
« Odpověď #28 kdy: 11.11.2020, 18:35 »

327
Zaznamenáno

revize, montáže a opravy převážně v občanské výstavbě a průmyslových provozech
Jaromír Táborský
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #29 kdy: 11.11.2020, 18:44 »

Jde o vybraný titul audioknihy dle vlastního výběru z nakladatelství kterému fandíme. MELVIL Publishing. Z mých (zakoupených!) dvou set audioknih je většina právě odtud!
https://www.melvil.cz/eshop/audioknihy
Nápověda nebude, protože to má být opravdu osobní tip. Při vyhodnocení pak ukážeme i další čísla která budou k tomu dni aktuální.

A protože ten rozptyl nejde zúžit, bude výherců pět. Tedy prvních pět nejblíže číslu, které ukáže Google analytics 4. prosince. Pak si stačí vybrat komu se z výherců co z Melvilu líbí, my to koupíme a zašleme promo kód.

A je z čeho vybírat, ne?
 vegeeet
Jak to prosím funguje s tím promo kódem? Ne, že bych chtěl vyhrát ale zajímá mě jak to s těmi kupovanými audioknihami chodí. Do teď mi vše dodává syn jak normální soubory.
Zaznamenáno
Pavel Chmelař
« Odpověď #30 kdy: 11.11.2020, 21:10 »

To je jednoduché na adrese https://www.melvil.cz/ si vytvoříte uživatelský účet a pod tím si vložíte do košíku vybranou audioknihu a místo kartou zaplatíte tím kódem co dostanete. Tedy pokud vyhrajete, že? Ještě malý tip. Melvil používá společný engine jako https://www.audiolibrix.com a tak pokud budete mít účet i tam pod stejnou e-mailovou adresou uvidíte na obou účtech všechny své knihy. Což třeba u Audiotéky nejde.
Zaznamenáno
Otakar Pěnkava
« Odpověď #31 kdy: 13.11.2020, 19:43 »

99777x?
Zaznamenáno
Jindřich Karásek
« Odpověď #32 kdy: 15.11.2020, 15:36 »

121 tisíc uživatelů ročně
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #33 kdy: 15.11.2020, 21:02 »

Jak to prosím funguje s tím promo kódem?
Funguje to tak, jak popisoval Pavel Chmelař. My koupíme kódy a výhercům je zašleme. Ti si vyberou audioknihu, vloží do košíku na svém účtu a zaplatí kódem.

Jinak jak na to koukám, tak jen připomínám, že se netipuje kolikrát ale kolik uživatelů. Tedy počet lidí. Když tak si to přetipujte.

Mnohým OSVČ bych osobně doporučil Na volné noze ... je tam mnoho inspirativního .
Délka audioknihy: 29 hodin 57 minut se poslechnout dá. Přečíst 760 stránek papíru, to je tedy fakt horší.
https://www.melvil.cz/kniha-na-volne-noze/


* na-volne-noze.PNG (242.37 KB, 297x479 - prohlédnuto 242 krát.)
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Josef Martinský
Neverifikovaný uživatel @4
***
Offline Offline



« Odpověď #34 kdy: 16.11.2020, 11:53 »

Funguje to tak, jak popisoval Pavel Chmelař. My koupíme kódy a výhercům je zašleme. Ti si vyberou audioknihu, vloží do košíku na svém účtu a zaplatí kódem.

Jinak jak na to koukám, tak jen připomínám, že se netipuje kolikrát ale kolik uživatelů. Tedy počet lidí. Když tak si to přetipujte.

Mnohým OSVČ bych osobně doporučil Na volné noze ... je tam mnoho inspirativního .
Délka audioknihy: 29 hodin 57 minut se poslechnout dá. Přečíst 760 stránek papíru, to je tedy fakt horší.
https://www.melvil.cz/kniha-na-volne-noze/

já to přehlédl, tak to bude tak 3000 uživatelů ročně. To předchozí tedy neplatí.
Zaznamenáno
Jan Kelbich
*
Offline Offline




« Odpověď #35 kdy: 17.11.2020, 13:15 »

Tipuju 77.

Háčky a čárky bych moc neřešil. Zato mi u výpočtu chybí volba pro 4 (čtyři) zatížené vodiče.
Zaznamenáno

IC layout design engineer, zajímací se též o silovou elektrotechnik u
Stran: 1 [2] 3 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.046 sekund, 21 dotazů.