Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Za jakých okolností volit školení jako webcast a kdy jít osobně?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Za jakých okolností volit školení jako webcast a kdy jít osobně?  (Přečteno 13190 krát)
Robert_Palm
dobrý projekt má budoucnost
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 04.09.2020, 04:47 »

Včera jsem se zúčastnil školení rekonstrukce osvětlovacích soustav v administrativn ích budovách v hotelu Pramen v Praze. Účast byla hojná, přednášky měly úroveň. Přes webinář bych tyto informace určitě tak dobře nepochopil.
Jak to vidíte vy, svým úhlem pohledu?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

projektant elektrických zařízení, AI TZS, člen ČENES,
nobody
« Odpověď #1 kdy: 04.09.2020, 08:58 »

Předesílám, že jsem příznivcem osobních setkání. Především pro osobní kontakt s ostatními účastníky. Setkáváme se staří známí a poznávám nové. V tomto ohledu "hojné účasti" jsou relevantní.

Z druhého pohledu, tedy předkládané problematiky, nevidím zásadní problém v nějakém nepochopení. Tedy pokud beru jako standard duely eDEHN.

Ale musím dát zapravdu,
Přes webinář bych tyto informace určitě tak dobře nepochopil.
že hrozně záleží na podání a přípravě. Vůbec není podstatné zda na to koukám vzdáleně nebo před tím přednášejícím sedím. Někteří doslova odemelou to, co mají v powerpointu, nezapomenou na různé pozvánky, zbytečná zdvořilostní klišé a konec.

Nemohu a asi ani nechci kategoricky vyloučit žádnou z možných alternativ. Tolik informací, co jsem mohl od března sledovat přes internet (třeba i ze záznamů) bych velice těžko dokázal absolvovat osobně. Přes to všechno, pokud to můj kalendář dovolí účastním se třeba ... velice rád. A na závěr vůbec nepochybuji, že existují dva extrémní tábory zástupců striktně pro a proti.  Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Zdeněk Friedrich
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 04.09.2020, 09:31 »

Není nad osobní kontakt a nejpřínosnější jsou kuloární diskuse jak s přednášejícími tak s kolegy, kteří se v praxi s probíranou tematkou setkávají častěji.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pavel Ryšavý
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 04.09.2020, 10:43 »

Naživo je to samozřejmě lepší.
Ale i s elektronickou verzí jsem se naučil žít, a tak trochu si libuji nad možností opětovného přehrání, když mne s odstupem času něco napadne, tak se k tomu mohu vrátit. Pokud to daný poskytovatel umožňuje.

Čili abych se držel otázky přednost nedávám ani jednomu formátu. Každý má něco do sebe
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Smysl pro humor - znak ducha bystrého
.45 ACP; 7,62x39; 7,62x54R; 9x19; 12/70
Michal Čeleda
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 04.09.2020, 11:11 »

Podle mě trochu záleží i na tom, zda je to školení na montáž/obsluhu/údržbu/... konkrétního zařízení nebo jen "holá" prezentace výrobku/služby/... V prvním případě upřednostním osobní účast, ve druhém se to dá i "dálkově". Absolvoval jsem 3denní prezentace dodavatelů s "četovou" diskusí jak dodavatelů, tak i účastníků a šlo to. Vzhledem k vývoji si asi budeme muset na tu elektronickou cestu zvykat.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #5 kdy: 04.09.2020, 18:53 »

Možná jsem stará škola, ale vždy dávám přednost školení  jak "koukat" na PC!!
Nevím ,  ale u mě to je na 100% školení!
Zatím elektronicky mě nikdy nic moc nedala? Pláč
I když moderní technologie propaguji!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Honza Veselý
*
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 04.09.2020, 22:50 »

Osobně. Nějak se mi to pak v hlavě lépe drží.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pavel Mašek 1
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 05.09.2020, 14:18 »

Jsem zastánce obou variant i když osobní kontakt upřednostňuji. Jak už tu ale zaznělo, tak si elektronickou verzi mohu zpětně přehrát a v době kdy na to mám čas a tři školení mám za jeden den  Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #8 kdy: 09.09.2020, 08:02 »

Kdy je a není efektivní výuka distanční, elektronickou formou?
    Napříč odborníky se šíří diskuse nad formátem vzdělávání. S příchodem Covid-19 se upínáme na elektronickou komunikaci. Není divu, pokud z faktických důvodů není žádoucí osobní setkávání. Ovšem není dobré se domnívat, že způsob osobní komunikace se má jednoduše nahradit elektronickým za stejných okolností. Virtuální svět má zcela odlišná pravidla své existence. Pokud se rozhodujeme, zda nahradíme svou přítomnost na obchodním jednání elektronickou telekonferencí, nebo zda se neúčastníme osobně nějaké vzdělávací události a využijeme webcastu nebo webináře, máme k tomu určitě dobré důvody ...
    Zdroj: zde...


   


    Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Za jakých okolností volit školení jako webcast a kdy jít osobně?
   
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.042 sekund, 23 dotazů.