Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Natáčeli jsme v nejvýše položeném pivovaru ve střední Evropě Luční boudě
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Natáčeli jsme v nejvýše položeném pivovaru ve střední Evropě Luční boudě  (Přečteno 5242 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 07.02.2019, 08:02 »

Natáčeli jsme v nejvýše položeném pivovaru ve střední Evropě Luční boudě
    Studio Elektrika.TV na Luční boudě! Nenapadlo by nás, že budeme kdy natáčet odborný obsah tak vysoko! Tentokrát za touto událostí není instalační elektrotechnik a, ale automatizace v potravinářství, respektive v pivovarnictví. Mnohé zřejmě napadá, proč tak vysoko. Myslím, že je to celkem logická otázka. Jediná možnost jak se nahoru dostat je rolba nebo skútr! Při trošce fantazie každého člověka v souvislosti s technickým vybavením studia napadá otázka PROČ?
    Zdroj: zde...


   


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Natáčeli jsme v nejvýše položeném pivovaru ve střední Evropě Luční boudě
   
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jan Bocek
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 15.02.2019, 16:45 »



Jen to, že jsem to prohlížel se zatajeným dechem. V létě jsem několikrát na Luční boudě a byl. Ale ta zima? To je nářez.....ale dobrý tým Elektriky.
Zaznamenáno

specializace: průmyslová instalace, kontrola strojů
                   revize elektrického zařízení E1B
telefon:        777 273 732
email:           jan.bocek@safeb.cz
Ivan Taraba
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 17.02.2019, 23:57 »

Natáčeli jsme v nejvýše položeném pivovaru ve střední Evropě Luční boudě
    Studio Elektrika.TV na Luční boudě! Nenapadlo by nás, že budeme kdy natáčet odborný obsah tak vysoko! Tentokrát za touto událostí není instalační elektrotechnik a, ale automatizace v potravinářství, respektive v pivovarnictví. Mnohé zřejmě napadá, proč tak vysoko. Myslím, že je to celkem logická otázka. Jediná možnost jak se nahoru dostat je rolba nebo skútr! Při trošce fantazie každého člověka v souvislosti s technickým vybavením studia napadá otázka PROČ?

    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
    
Natáčeli jsme v nejvýše položeném pivovaru ve střední Evropě Luční boudě
   


Luční boudu mám nejraději v zimě. Když jdete vánicí, sotva vidíte nejbližší tyč značení, mrazivý vítr téměř nedovoluje dýchat, strhává vás z cesty a takto se doškrábete až k Luční a tam - jako oáza v poušti - je pekárna, pivovar, rybí sádky, restaurace, hotel a hlavně teplíčko. Vynikající borůvkové knedlíky nebo košík domácího pečiva, to je ideální příležitost k nabrání sil na další cestu nečasem. V létě tam ani nechodím, je tam spousta lidí a nemá to takové kouzlo.

Rolbou se tam vozí zásoby a tělnaté staré dámy  tanecek
Zaznamenáno
Petr Petr
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 27.02.2019, 11:22 »

Luční bouda je asi nejlépe umístěná bouda v Krkonoších, ačkoli je obrovská (pokud jste u ní) tak do krajiny zapadá tak, jakoby tam patřila odjakživa, vůbec neruší.... neuvěřitelně malebné, i pro duši echt technika (např. pohled se Sněžkou v pozadí, jdete-li od Kozích hřbetů). Měl jsem o ni léta strach, protože pro lenivé turisty byla příliš nedostupná a vypadalo to, že díky nezájmu se rozpadne úplně, byla už v "téměř desolátu". Teprve před pár lety se fantasticky vzchopila, a vypadá to, že se zlému konci vyhnula. Byl jsem velmi potěšen, když se otavřela původní hospoda, kterou pamatuji jen matně z mých velmi mladých let.........
Promiňte tu nostalgii, a odchylku od "elektriky",  ale musel jsem......
PP
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.087 sekund, 25 dotazů.