Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Kde sehnat přívodku typu C14?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kde sehnat přívodku typu C14?  (Přečteno 3231 krát)
Hynek Havliš
*
Offline Offline



Automatizace


« kdy: 06.08.2018, 15:22 »

Pro napájení speciálního testovacího IT zařízení bych potřeboval sehnat "počítačovou" přívodku C14 (viz ilustrační obrázek).
Běžně se dá koupit jako pájecí nebo s fastony. Nenarazili jste někdo na provedení C14 se svorkami, C14 se svorkami a průchodkou (a krytem),  C14-C13 - ale pro přímou montáž do panelu?
Neřešme (ne)vhodnost C14/C13, je to požadavek zákazníka.
V krajním případě bych použil "fastonovou" verzi s izolovanými fastony, ale rád bych rozumně zaručil IP20 - fastony lze stáhnout rukou, nechat "povysunuté" atd.  
Do zařízení - dovnitř - často polezou IT technici.


* C14.jpg (33.77 KB, 474x323 - prohlédnuto 190 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 07.08.2018, 06:39 »

Zkuste "Konektory Brno",  na Musilově. Co jsem potřeboval, mě vždy dokázali dodat. Ale je fakt, že toto bude docela specialita. Rychlým hozením do googlu jsem našel tento¨katalog, kde je v příslušenství zadní kryt. 

* SNB.ESS0.pdf (364.42 KB - staženo 200 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Zdeněk Mazač
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 07.08.2018, 07:45 »

Dobrou zkušenost mám s firmou KRUP
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Viktor Klemon
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 07.08.2018, 16:17 »

Toto obvykle riešim použitím pájkovacej verzie + zmršťovacie návliečky s lepidlom.
Pri dobrom prevedení sa dosiahne IP 20 bez problému.
Pájkovaciu kúpite všade. Napr. u slona.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Hynek Havliš
*
Offline Offline



Automatizace


« Odpověď #4 kdy: 07.08.2018, 16:55 »

Díky_ za názory pánové.
Zatím ještě čekám na info od jednoho mého poměrně schopného dodavatele, ale pokud to nevyjde, půjdu cestou výroby vhodného plastového krytu s dírou na vývodku pomocí 3D tisku. Jeví se mi to jako - v mojí situaci - nejrozumnější řešení.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.043 sekund, 22 dotazů.