Jak zapojit 3 fázový espresso kávovar na 1fázi 230V?
Miroslav Minařík:
Citace: Serzh 06.07.2016, 10:16
To právě dělám, ptám se lidí s patřičným vzděláním pane Kalino. Považuji tohle fórum za velice seriózní a podle toho, co jsem si tu doposud přečetl, je zřejmé, že právě sem jich chodí opravdu hodně. Každopádně (poklona) za upozornění.
Pokud byste četl pravidla tohoto fóra pozorně, tak si všimnete, že to zde není poradna pro nekvalifikovan é spotřebitele jak to mají zvládnout sami.
Navigace
[0] Index zpráv
[*] Předchozí strana