Proč mi nová mikrovlnka vyhazuje jistič 16A?

<< < (4/7) > >>

Vít Rotrekl:
Citace: Josef Jandera  25.05.2016, 17:06

Já stále píšu,  že mikrovlnka neběží, pouze chci si ohřát jídlo tak otevřu dvířka a vtom to vyrazí jistič.

Nejspíše pro to, že je rozbitá.
ENG: Probably, because it's broken.
D: Wahrscheinlich, weil es gebrochen.
RUS: Наверное, потому, что она сломана.
FRA: Probablement, parce qu'il est cassé.
CHINA: 也許,是因為它是壞了。

Martin H.:
Citace: Vít Rotrekl  25.05.2016, 17:37

D: Wahrscheinlich, weil es gebrochen.

gebrochenes Deutsch = lámaná nemčina

Jirka Š. Svejkovský:
Mikrovlnka má ve dveřích koncák, který vypne magnetron. A ten je rozbitý, takže šlusne fázi na kostru. Je to rozbitý, reklamace. Už si připadám, jak škráblá vinyldeska.

Vít Rotrekl:
Citace: Martin H.  25.05.2016, 18:05

gebrochenes Deutsch = lámaná nemčina


Google translator.... já němčinou nevládnu

Vratislav Fugl1:
Citace: Josef Jandera  24.05.2016, 20:42

Když otevřu dvířka u mikrovlnky tak vypadne jistič  Vyměnim spálenou pojistku v mikrovlnné troubě,  tak funguje 1 i více dní  pak zase. Podotýkám jenom otevřu dvířka a chci  vložit jídlo  na ohřev.  (poklona)  
Takže, funguje a ohřívá. Jenom někdy,při otevření dvířek vyhodí jistič? Je to myšleno takto?

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana